Vyhraj vďaka VÚB Mobil Banking šikovný Samsung Galaxy A40

Teraz môžeš vyhrať šikovný smartfón Samsung Galaxy A40. Stačí, ak zistíš, aké jednoduché je platiť v obchodoch či na internete s Google Pay a aplikáciou VÚB Mobil banking. Ideš do toho?

Ak patríš k zákazníkom VÚB banky, veríme, že si už naplno užívaš výhody mobilnej aplikácie VÚB Mobil banking. V prípade, že aplikáciu ešte nemáš, nerozmýšľaj a stiahni si ju do svojho smartfónu čo najskôr (pre Android, pre iOS). Budeš nadšený z funkcií, ktoré ti uľahčia každodenný život.

Vďaka aplikácii VÚB Mobil banking môžeš napríklad pohodlne vyberať hotovosť z bankomatu. Stačí ešte pred samotným prihlásením sa do aplikácie vybrať ikonu Výber z bankomatu a v prehľadnej grafike si zvoliť čiastku akú si chceš vybrať. Po potvrdení sumy sa ti vygeneruje jednorazový kód s platnosťou 3 minúty, ktorý jednoducho vpíšeš v bankomate VÚB banky.

Výhodou aplikácie je aj prihlásenie sa pomocou odtlačku prsta, kľudne aj na smartfóne Samsung Galaxy A40, ktorý môžeš v našej súťaži vyhrať. Vedel si však, že svojím smartfónom môžeš platiť aj v obchode či na internete? S VÚB Mobil banking je to vďaka podpore platieb Google Pay mimoriadne jednoduché.

Pozrite siSamsung Galaxy A40 – výdrž 2 dni a plnohodnotný Dual SIM

Aktiváciu platieb Google Pay zvládneš za pár sekúnd. Potom už stačí len zapnúť funkciu NFC a pri platbách do 20 eur priložiť smartfón s rozsvieteným displejom k platobnému terminálu obchodníka. Platba prebehne okamžite, o čom dostaneš informáciu nielen priamo na displeji smartfónu, ale aj vo forme notifikácie v notifikačnej lište.

Samozrejme, platiť môžeš aj viac ako 20 eur, avšak z dôvodu vyššej bezpečnosti je už potrebné takúto platbu autorizovať odomknutím smartfónu. Na autorizáciu ťa smartfón vyzve i vtedy, ak sa ti akumulujú bezkontakné platby v celkovej výške 150 eur od posledného zadania PIN kódu, čiže autorizácie.

Rovnako jednoduchá je aj platba na internete, kde stačí pri platení zvoliť u obchodníka, ktorý takéto platby poodporuje, tlačidlo Google Pay. Platba sa zrealizuje vďaka karte VÚB banky uloženej pre službu Google Pay, na ktorej máš aktivované platby Google Pay. Takéto platby sú navyše mimoriadne bezpečné, nikdy sa totiž nepoužíva číslo tvojej platobnej karty.

A ak si chceš aplikáciu VÚB Mobil Banking a všetky jej výhody užívať na najnovšom smartfóne Samsung Galaxy A40, stačí málo. Správne odpovedz na naše dve súťažné otázky a si v hre.

Už 11. novembra 2019 zistíš, či si u nás vyhral smartfón s veľkým 5,9-palcovým displejom, čítačkou odtlačkov prstov, dlhou výdržou a vydareným duálnym fotoaparátom s 16 a 5 Mpx objektívmi.

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

ZdrojVÚB

Komentáre k článku