Vyhraj vďaka VÚB Mobil Banking skvelý Samsung Galaxy A50

Absolútnu novinku, smartfón Samsung Galaxy A50 s trojitým hlavným fotoaparátom, môžeš teraz vyhrať v našej novej súťaži. Stačí, ak spoznáš, aké jednoduché a zábavné je sporiť si s bankovou aplikáciou VÚB Mobil Banking a správne odpovieš na dve súťažné otázky.

O čom práve snívaš? Chceš vycestovať do svojej vysnívanej krajiny a vziať na dovolenku celú rodinu či priateľa/priateľku? Alebo túžiš po novej elektrickej kolobežke, fotoaparáte, či si chceš zajazdiť na Ferrari? Nech je tvoj sen akýkoľvek, splň si ho. Našetri si naň a uži si to, čo si si vysníval/a! A možno aj s novým smartfónom Samsung Galaxy A50 vo vrecku.

Bankové aplikácie už dávno nie sú len o platbách. Môžeš si v nich aj sporiť. Určite sa ti stáva, že niečo kúpiš výhodnejšie alebo ušetríš na káve, na ktorú ťa pozval tvoj kamarát. Ušetrené peniaze, rovnako aj tie, ktoré máš práve na účte a nebudú ti chýbať, si môžeš sporiť priamo vo svojom smartfóne. Stačí mať aplikáciu VÚB Mobil Banking a aktivovať si službu Denné sporenie, a to priamo v aplikácii.

Potom si stačí začať odkladať do virtuálnej peňaženky Denného sporenia ľubovoľnú sumu. Samotné Denné sporenie sa ti bude páčiť, posúvaš totiž pekne graficky znázornené mince alebo bankovky do virtuálnej peňaženky. Je to ako keď hráš hru, v ktorej sa hádžu mince či bankovky „do vody“. Stav svojich nasporených prostriedkov vo virtuálnej peňaženke Denného sporenia si môžeš kedykoľvek pozrieť. Až do momentu, kým si reálne neprevedieš svoje nasporené prostriedky na sporiaci účet, máš všetky financie plne k dispozícii na tvojom bežnom účte.

Sporenie spustíš aj priamo z prihlasovacej stránky aplikácie VÚB Mobil Banking výberom ikonky Sporenie, nemusíš sa pritom prihlasovať do aplikácie.

Z virtuálnej peňaženky Denného sporenia môžeš, samozrejme, peniaze aj uvoľniť, a to kedykoľvek po zadaní zvolenej sumy v ponuke Uvoľnenie sporenia. Samotné uvoľnenie peňazí nastane po otočení tvojím smartfónom. Ak sa rozhodneš, že nasporené peniaze chceš reálne previesť na svoj sporiaci účet, môžeš tak urobiť prostredníctvom skráteného prevodného príkazu.

Ak ešte svoj sporiaci účet nemáš, i ten si jednoducho zriadiš online, priamo v aplikácii. Žiadna návšteva banky, žiadne zbytočné papierovačky, jednoducho si vyklikáš svoj nový sporiaci účet priamo v aplikácii VÚB Mobil Banking. Celkovo je dokonca možné vytvoriť až 5 sporiacich účtov pre rôzne ciele a nechýba ani sporiaci účet k tvojej hypotéke, kde získaš navyše zvýhodnené úročenie svojich úspor.

Pozrite siToto je skvelý spôsob, ako zaplatíte mobilom v obchode aj na internete

Vyskúšaj si to, prekvapí ťa, ako ťa bude sporenie baviť. Navyše, ak si nasporíš napríklad na svoju vysnívanú dovolenku, priamo v aplikácii VÚB Mobil Banking si môžeš vyriešiť svoje cestovné poistenie. V menu môžeš poistiť seba aj kohokoľvek ďalšieho (najviac päť osôb). Vybrať si môžeš jednorazové poistenie na konkrétny počet dní, ale aj cestovné poistenie na dobu neurčitú.

A ak si chceš aplikáciu VÚB Mobil Banking užívať na najnovšom smartfóne Samsung Galaxy A50, stačí málo. Správne odpovedz na naše dve súťažné otázky a si v hre. Už 10. júna 2019 zistíš, či si u nás vyhral štýlovú novinku s veľkým 6,4-palcovým Infinity-U sAMOLED displejom, až 4 000 mAh batériou či špičkovým trojitým fotoaparátom s 25, 8 a 5 Mpx objektívmi. Stačí sledovať našu stránku TECHBOX.sk.

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu smartfónu Samsung Galaxy A50 od VÚB banky

ZdrojVÚB Mobil Banking

Komentáre k článku