Vyhraj vďaka NAY špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Sony WF-1000XM3

Teraz máš jedinečnú šancu získať špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší  Sony WF-1000XM3 s technológiou potlačenia okolitého hluku, ktoré kúpiš v sieti NAY.

Slúchadlá Sony WF-1000XM3 sa postarajú o to, aby si si svoju obľúbenú hudbu vychutnal presne tak, ako ju máš rád – bez hluku. V kompaktnom tele slúchadiel, ktoré môžeš pohodlnie nosiť v ušiach aj počas celého dňa nechýba špičková technológia potlačenia okolitého hluku (ANC). O potlačenie hluku sa stará čip HD QN1e, vďaka ktorému slúchadlá dokážu zachytiť a utlmiť dunivý zvuk v lietadle, okolitý rozhovor či zvuky z hlučnej dopravy.

ZDROJ | Sony

Slúchadlá Sony WF-1000XM3 disponujú aj špeciálnym Sense enginom, ktorý si vieš v aplikácii nastaviť, aby si počul konkrétne okolité hluky, ako napríklad oznámenia na letisku. Po dizajnovej stránke sú slúchadlá prémiovým modelom a sľubujú prvotriedny zvuk. Stará sa oň aj technológia Digital Sound Enhancement Engine HX či maličký 6 mm reproduktor so zliatinovým magnetom.

Pozrite siPlne bezdrôtové slúchadlá Sony WF-1000XM3 chcú konkurovať Apple AirPods

Výdrž batérie je 6 hodín na jedno nabitie s aktívnym ANC. Dodávané prenosné puzdro pritom slúži nielen na prenášanie slúchadiel, ale aj na ich nabíjanie na cestách. Puzdro umožňuje dodatočne nabiť slúchadlá až 3x. Znamená to, že na jedno nabitie aj s krabičkou vydržia slúchadla hrať celkovo 24 hodín. Pri vypnutej funkcii potláčania hluku sľubujú slúchadlá 8-hodinovú výdrž a spolu s puzdrom 32-hodinovú výdrž.

Ak chceš nové bezdrôtové slúchadlá Sony WF-1000XM3 vyhrať, zapoj sa do našej súťaže. Pre výhercu ich venoval patner súťaže NAY, kde si slúchadlá môžeš taktiež kúpiť. Nájdeš ich v jednej z desiatok predajní po celom Slovensku, alebo si ich môžeš objednať cez e-shop NAY. Cez e-shop si dokonca môžeš slúchadlá, alebo akýkoľvek iný tech gadget zarezervovať priamo na vybranej predajni. Nemusíš sa tak obávať, že by ti ich niekto vyfúkol pred nosom.

Rezervovaný tovar ťa na predajni bude čakať 24 hodín od rezervácie. tMáš tak dostatok času na to, aby si navštívil predajňu a pozrel si sa na svoje rezervované slúchadlá, telefón, notebook či fotoaparát alebo akýkoľvek iný tovar. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si ho kúpiť. Pri rezervácii neplatíš nič vopred,  máš však istotu, že sa tvoj vybraný tovar nevypredá kým prídeš do predajne.

Pozrite siNAY prekvapil. Na Zlatých Pieskoch má najmodernejšiu predajňu plnú technológií

Tak, čo hráš? Stačí správne odpovedať na dve súťažné otázky a v tretej dobrovoľnej si vyber, čo ti najviac vyhovuje. Pri troche šťastia možu byť spičkové bezdrôtové slúchadlá Sony WF-1000XM3 tvoje. Správne odpovede hľadaj aj na stránke NAY.sk.

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Pozrite siPoznáme výhercu bezdrôtových slúchadiel Sony WF-1000XM3 od NAY

ZdrojNAY

Komentáre k článku