Vyhraj vďaka NAY exkluzívny fialový Samsung Galaxy Note9

ZDROJ | Samsung

Na prahu leta máme pre teba jedinečnú šancu získať špičkový smartfón Samsung Galaxy Note9 v unikátnej fialovej farbe Lavender Purple, ktorá je exkluzívne dostupná iba v sieti elektro predajní NAY.

ZDROJ | Samsung

Nový špičkový smartfón Samsung Galaxy Note9 je opäť vrcholom ponuky juhokórejského výrobcu. Každého záujemcu ohúri výkonným hardvérom, vynikajúcou výdržou, ale aj nádherným 6,4” Super AMOLED displejom či skvelým duálnym fotoaparátom.

ZDROJ | Samsung

Vylepšené dotykové pero S Pen prináša nové funkcie a poskytne ti nové možnosti práce so smartfónom. Poslúži aj ako diaľkové ovládanie, napríklad s ním môžeš spustiť nahrávanie videa alebo spúšť fotoaparátu. So Samsung Galaxy Note9 si tak užiješ fičúrky ako nikdy doteraz. A to aj vďaka spoločnosti NAY, kde si môžeš Note9 kúpiť v niektorej z predajní, alebo si ho môžeš objednať v e-shope.

Výhodou e-shopu spoločnosti NAY je, že vybraný tovar si môžeš zarezervovať priamo na vybranej predajni. Nemusíš sa tak obávať, že by ti ho niekto vyfúkol pred nosom. Stačí už len zájsť do predajne a rezervovaný telefón, notebook či fotoaparát si vyzdvihnúť.

ZDROJ | NAY

Ak sa rozhodneš pre nákup v NAY, môžeš využiť aj niektorú z množstva akcií. Napríklad aj nákup na splátky s 0% úrokom. NAY ti však ponúka aj jedinečnú službu Komfortná doprava domov, s možnosťou priplatenia si za doručenie cez víkend, alebo vo večerných hodinách. Zakúpenú práčku, chladničku alebo televízor tak dostaneš priamo do svojho bytu.

ZDROJ | NAY

Teraz však vďaka NAY môžeš vyhrať špičkový Samsung Galaxy Note9 v unikátnej fialovej farbe. Stačí, ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky a v tretej, dobrovoľnej, vyjadríš svoj názor. Pri troche šťastia može byť nový Samsung Galaxy Note9 práve tvoj. Správne odpovede hľadaj aj na stránke NAY.sk.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite siPoznáme výhercu exkluzívneho fialového Samsungu Galaxy Note9 od NAY

ZdrojNAY a.s.

Komentáre k článku