Vyhraj privátny cloud Synology DS218j

ZDROJ | Synology

Ak pracuješ s veľkým množstvom dát a chceš mať k nim prístup nech si kdekoľvek, môžeš so sebou nosiť externý harddisk. Alebo radšej využi praktické riešenie, ktoré ti ponúka NAS server. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj Synology DiskStation DS218j.

ZDROJ | Synology

Synology DiskStation DS218j je univerzálne základné 2-šachtové NAS zariadenie pro domáce a súkromné cloudové úložisko s rýchlym prenosom dát a nízkou spotrebou energie iba 17,48 W. Naplno tak môžeš využiť dvojicu harddiskov s kapacitou, aká ti vyhovuje najviac.

ZDROJ | Synology

Čo je však taktiež podstatné, Synology DiskStation DS218j umožňuje dosahovať vysoké rýchlosti ako pri sekvenčnom čítaní – 113 MB/s, tak aj pri zápise – 112 MB/s. Okrem gigabitového LAN prístupu je vybavený aj dvoma USB 3.0 portami. Jeho pohonnou jednotkou je 1,3 GHz dvojjadrový procesor a disponuje 512 MB DDR3 systémovou pamäťou.

ZDROJ | Synology

NAS Synology DiskStation DS218j využiješ nie len ty, ale celá tvoja rodina. Alebo ak si ho vezmeš do firmy, všetky dáta môžu byť jednoducho prístupné všetkým tvojím kolegom s prístupovými právami, aké im udelílš. Výhodou je pritom aplikácia Synology Drive.

Jej intuitívne prostredie umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k dátam odkiaľkoľvek. Výhodou je, že Synology Drive šetrí úložisko tvojho počítača. A to tým, že prezerané súbory nesťahuje, ale streamuje. Synology Drive poskytuje aj bohaté možnosti nastavení automatického zálohovania.

ZDROJ | Synology

Na to, aby si mohol využívať praktické možnosti domáceho cloudového riešenia vďaka NAS Synology DiskStation DS218j stačí málo. Zapojiť sa do našej súťaže a správne odpovedať na dve jednoduché otázky. Správne odpovede nájdeš na stránke Synology.

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu privátneho cloudu Synology DS218j

ZdrojSynology

Komentáre k článku