Vyhraj totálnu novinku – štýlový smartfón Nokia 6.1

Chceš parádny smartfón, na ktorý sa môžeš spoľahnúť? Skvelý výkon, krásny dizajn, výborný fotoaparát, taký je úplne nový Android smartfón Nokia 6.1. Ak ho chceš, odpovedz v našej súťaži správne na dve jednoduché otázky a môže byť tvoj.

https://www.youtube.com/watch?v=qmJitfThItk

Úplne nová Nokia 6.1 je smartfón, na ktorý sa môžeš naozaj kedykoľvek spoľahnúť. Veľký, 5,5-palcový IPS displej s jemným Full HD rozlíšením chráni odolné krycie sklo Gorilla. O špičkový výkon novinky sa stará 8-jadrový procesor Snapdragon 630 s pamäťou RAM veľkosti 3 GB. Silná batéria kapacity 3 000 mAh udrží tvoj smartfón v činnosti vždy, keď to potrebuješ, pričom, v prípade potreby, jej už za 30 minút dodáš 50 % energie na ďalšiu prácu.

ZDROJ | Nokia

Je viac vecí, ktorými si ťa úplne nová Nokia 6.1 získa. Jednou z nich je aj pevné, jednoliate telo, tvorené z jedného bloku hliníkovej zliatiny radu 6000. Nokia 6.1 pritom nikdy nezaostane za konkurenciou. O to sa postará systém Android One, s ktorým máš istotu pravidelných systémových i bezpečnostných aktualizácií, vďaka ktorým budeš mať vždy po ruke najnovšie inovácie od Google.

ZDROJ | Nokia

So špičkovou optikou a dvojtónovým LED bleskom naplno využiješ hlavný 16 Mpx fotoaparát. Bez problémov tak zachytíš neopakovateľné okamihy na kvalitných fotografiách, alebo vo videu kvality 4K. Pre videohovory alebo selfie fotografie ti je k dispozícii 8 Mpx predný fotoaparát. Režim Dual-Sight ti umožní snímať súčasne oboma fotoaparátmi, o unikátne zábery sa pritom môžeš jednoducho podeliť s priateľmi na Facebooku alebo YouTube.

ZDROJ | Nokia

Môžeš si byť istý, že to nie je všetko, čím ťa nová Nokia 6.1 upúta. Preto neváhaj, zapoj sa do našej súťaže, odpovedz správne na dve jednoduché otázky a pri troche šťastia môže byť nová Nokia 6.1 tvoja. Správne odpovede hľadaj aj na stránke Nokia.

ZDROJ | Nokia

Pozrite siPoznáme výhercu totálnej novinky – štýlového smartfónu Nokia 6.1

ZdrojNokia

Komentáre k článku