Vyhraj štýlový smartfón Samsung Galaxy A5 vďaka VÚB Mobil Banking

VÚB banka počúva svojich klientov a podľa ich potrieb prispôsobuje svoje mobilné bankovníctvo. Vieš, aké sú najnovšie vylepšenia mobilnej aplikácie VÚB Mobil Banking? Zoznám sa s nimi a vyhraj štýlový smartfón Samsung Galaxy A5.

Mobilná aplikácia VÚB Mobil Banking je k dispozícii s mnohými vylepšeniami, ktoré vzišli z pripomienok jej používateľov. Jednou z viditeľných zmien je možnosť pridať si fotografiu do osobného profilu, ale predovšetkým zmeny kontaktných údajov priamo v aplikácii. Ďalšou z užitočných noviniek aplikácie VÚB Mobil Banking je prehľad všetkých povolení na inkaso k bežnému účtu. Okrem detailu inkasa, ktoré máš dostupné aj v Internet bankingu, môžeš v aplikácii inkaso aj zrušiť.

Praktická úprava nastala v zobrazovaní IBAN čísla účtov. Pre lepšiu prehľadnosť a možnosť kontroly sú čísla delené po štyroch. Rovnako potvrdenie o zadanej platbe si teraz môžeš poslať priamo po uskutočnení platby. A ak máš vo VÚB banke viacero účtov, ktorýkoľvek z nich môžeš označiť ako obľúbený.

To však nie je všetko, čo ti mobilná aplikácia VÚB Mobil Banking dokáže poskytnúť. Najnovšie ti v pripravovanej aktualizácii umožní aj výber hotovosti z bankomatu. Najzaujímavejšie na tom je, že o pridaní tejto funkcionality rozhodli v hlasovaní samotní klienti banky, teda možno aj ty.

Pozrite siVÚB klienti rozhodli o novej funkcii aplikácie Mobil banking hlasovaním

Aplikácia VÚB Mobil Banking ti pritom ponúka aj moderné prihlasovanie do aplikácie pomocou odtlačkov prstov na smartfónoch s OS Android alebo iOS cez službu Touch ID. Aplikáciu si obľúbiš aj vďaka prehľadnému užívateľskému prostrediu. Zaujímavý je tiež widget („blesk“) pre Rýchly prístup k vybraným piatim funkciám, ktorý je zobrazený na prihlasovacej a domovskej stránke.

Rôzne platby a faktúry, ktoré pravdepodobne budeš cez aplikáciu VÚB Mobil Banking vytvárať najčastejšie, sú vďaka praktickej funkcii Scan & Pay výrazne rýchlejšie. Výhodou aplikácie VÚB Mobil Banking je aj možnosť zobraziť si stav účtu bez prihlásenia, a to vďaka funkcii Rýchly zostatok.

Zapoj sa do našej novej súťaže a ak budeš mať šťastie, aplikáciu VÚB Mobil Banking so všetkými skvelými vylepšeniami, môžeš využívať vo svojom novom smartfóne Samsung Galaxy A5. Správnu odpoveď hľadaj aj na stránke with.vub.sk.

Pozrite siPoznáme výhercu štýlového smartfónu Samsung Galaxy A5 od VÚB banky

ZdrojVÚB

Komentáre k článku