Vyhraj špičkové outdoorové inteligentné hodinky Garmin Instinct

ZDROJ | Garmin

Spoľahni sa na svoj inštinkt a ostatní sa budú môcť spoľahnúť na teba. Nie len pri športe či práci v teréne, ale aj počas prechádzky alebo spánku si môžeš byť istý, že outdoorové inteligentné hodinky Garmin Instinct budú vždy správne sledovať tvoju aktivitu. Vyhraj Garmin Instinct v našej novej súťaži a urob na Vianoce radosť sebe, alebo niekomu z tvojich blízkych.

https://www.youtube.com/watch?v=xTu1F2UNuNg

Garmin Instinct sú univerzálne outdoorové inteligentné hodinky s GPS a navigačnými funkciami pre široké spektrum aktivít a praktické doplnkové použitie s ďalšími zariadeniami Garmin. Robustné puzdro hodiniek je vyrobené z polymeru vystuženého vláknami. Vysoko kontrastný displej je chránený tvrdeným sklom odolným voči škrabancom a je výborne čitateľný na akomkoľvek svetle. Preto hodinky Garmin Instinct spĺňajú aj prísne vojenské štandardy.

ZDROJ | Garmin

Outdoorové inteligentné hodinky Garmin Instinct sú vybavené poslednou generáciou optického pulzomera Elevate, ktorý meria tep tvojho srdca. Hodinky taktiež zaznamenávajú všetky údaje počas celého dňa podľa predvoleného profilu aktivity. A to od behu, turistiky cez bicyklovanie, lyžovanie až po plávanie v bazéne. V režime spánku monitorujú jeho dlžku, kvalitu a iné potrebné parametre.

ZDROJ | Garmin

Bezdrôtové technológie, integrované v hodinkách Garmin Instinct, ti poslúžia pre pripojenie voliteľných externých snímačov Garmin a tiež na spojenie so smartfónom. Umožní ti to získavať ďalšie podrobné údaje o tvojich aktivitách a následne ich spracovávať do podrobných štatistík.

ZDROJ | Garmin

Garmin Instinct sú však aj bežnými hodinkami, ktoré ťa vždy informujú o presnom čase a dátume. Po prepojení so smartfónom ťa môžu diskrétne upozorniť na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazia chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta. Vďaka dlhej až 14-dňovej výdrži batérie v režime smart hodinky so zapnutým optickým pulzomerom sa na ne môžeš kedykoľvek spoľahnúť.

Inteligentné hodinky Garmin Instinct sú nie len praktické s ohľadom na ich široké využitie, ale sú aj elegantné a zvýraznia tvoj osobitý štýl. Teraz ich môžeš vyhrať v našej súťaži. Stačí, ak správne odpovieš na súťažné otázky. Správne odpovede hľaj aj na stránkach Garmin.

ZDROJ | Garmin

Súťaž ukončená. 

Pozrite siPoznáme výhercu špičkových outdoorových inteligentných hodiniek Garmin Instinct

 

ZdrojGarmin

Komentáre k článku