Vyhraj smartfón Sony Xperia XA1!

Už ťa nudí tvoj starý smartfón? Chcelo by to zmenu. Jar je naplno tu a ty si ju môžeš užívať s novým štýlovým smartfónom Sony Xperia XA1. Stačí, ak sa zapojíš do našej súťaže a budeš mať šťastie pri žrebovaní.

ZDROJ | Sony

Ak chceš štýlový a zároveň výkonný moderný smartfón, Sony Xperia XA1 si ťa získa. Už na prvý pohľad ťa ohúri prepracovaný dizaj, ktorému dominuje veľký 5-palcový HD displej bez viditeľných rámikov po stranách. Poteší ťa aj nový operačný systém Android vo verzii 7.0 s výkonným 8-jadrovým procesorom, ktorému sekunduje 3 GB vstavaná pamäť RAM. Internú 32 GB pamäť si navyše môžeš rozšíriť pomocou pamäťových kariet.

ZDROJ | Sony

V smartfóne Sony Xperia XA1 nájdeš aj špičkový 23 Mpx fotoaparát s 1/2,3” Exmor RS for mobile snímacím senzorom, clonou f/2,0 pre lepšie snímky aj za zlých svetelných podmienok, automatickým, ale aj manuálnym zaostrovaním či manuálnym nastavením uzávierky do 1 sekundy. Predný 8 Mpx fotoaparát zase poteší selfie nadšencov širokouhlou 23 mm optikou. Ty však teraz môžeš smartfón Sony Xperia XA1 vyhrať, stačí sa zapojiť do súťaže (správne odpovede hľadaj na stránke Sony Mobile).

ZDROJ | Sony

Súťaž UKONČENÁ!

Pozrite siPoznáme víťaza smartfónu Sony Xperia XA1! Vyhrali ste?

ZdrojSony

Komentáre k článku