Vyhraj skvelý smartfón Orange Dive 72

Leto je tu a s ním aj čas dovoleniek, výletov a oddychu. A ty si ho môžeš užívať aj s novým smartfónom. Stačí sa zapojiť do našej súťaže a skvelý smartfón Orange Dive 72. Pri jeho používaní sa navyše nemusíš takmer nijako obmedzovať. S paušálmi od Orangeu môžeš telefonovať, SMS-kovať alebo dátovať do sýta na Slovensku aj v EÚ.

ZDROJ | Orange

4G smartfón Orange Dive 72 si s niektorým z paušálov Go Europe môžeš dopriať už od 1 €. Smartfón ťa zaujme moderným dizajnom a vydareným 5-palcovým HD displejom. Na jeho odomknutie ti stačí jednoduchý dotyk prsta na čítačke odtlačkov prstov. Na potulkách prírodou či dovolenke pri mori môžeš fotiť s kvalitným 13 Mpx hlavným alebo 5 Mpx selfie fotoaparátom, pri oboch aj s praktickým LED bleskom.

ZDROJ | Orange

Mať nový smartfón je skvelé. Čo by si však povedal na dokonalú kombináciu hlasového paušálu s nekonečnými volaniami, rýchleho internetu alebo aj digitálnej televízie? To nie je fikcia, toto ti môžu ponúknuť balíky služieb Orange Love. Vyskúšať si Orange Love môžeš aj v prípade, že využívaš ponuku konkurenčných operátorov, dokonca aj s viazanosťou. Ak prejdeš do Orangeu, internet a TV v rámci balíkov Love môžeš mať počas 3-12 mesiacov zadarmo.

ZDROJ | Shutterstock/Orange

Súčasťou akéhokoľvek balíka služieb Love je jeden hlasový paušál s nekonečnými volaniami v rámci Slovenska a EÚ, 500 minútami na volania zo Slovenska do krajín EÚ, USA a Kanady a s neobmedzenými SMS správami. Naplno si môžeš užiť aj 4 000 MB dát mesačne využiteľných tiež v krajinách EÚ.

Ďalším členom rodiny môžeš tak isto dopriať výhodný hlasový paušál. Ku ktorémukoľvek balíku Love ti Orange umožňuje aktivovať ďalšie 3 hlasové paušály, napríklad Love Family alebo Love Kids. V rámci balikov Love je k dispozícii aj optický prípadne 4G internet a môže byť aj televízia s desiatkami staníc či archívom.

ZDROJ | Orange

Na to, aby si si tohtoročné leto mohol užívať s novým smartfónom Orange Dive 72 stačí málo. Len sa zapojiť do našej súťaže. Odpovedz správne na tri jednoduché otázky, vo štvrtej nepovinnej doplň svoj názor a ak budeš mať v záverečnom žrebovaní šťastie, skvelý smartfón Orange Dive 72 môže byť tvoj. Správne odpovede hľadaj na stránke Orange.

Súťaž je ukončená. Výsledky zverejníme 28.7.2018 na stránke TECHBOX.sk

 

ZdrojOrange

Komentáre k článku