Vyhraj Bluetooth párty reproduktor MUSE M-1950DJ!

Leto sa blíži a s ním aj čas na poriadnu kamarátsku alebo rodinnú párty. V takej chvíli ti určite príde vhod skvelý Bluetooth párty reproduktor MUSE M-1950DJ. Zapoj sa do našej najnovšej súťaže a vyhraj ho.

Žiadne stretnutie či grilovačka sa nezaobíde bez hudby. Tak prečo by si si ju nedožičil aj ty? Môžeš si ju len tak púšťať z mobilu alebo CD prehrávača. Ale ešte lepšie je poriadne to roztočiť s Bluetooth párty boxom MUSE M-1950DJ. Na ňom si môžeš púšťať hudbu z mobilu či tabletu nie len cez Bluetooth, ale aj cez 3,5 mm AUX vstup.

ZDROJ | MUSE

Ak ti to nestačí, MUSE M-1950DJ je vybavený aj RCA vstupom, prípadne môžeš hudbu púšťať aj z USB klúča. Pritom druhým USB portom možeš nabíjať svoj mobil alebo tablet. Čerešničkou je vstavaný CD prehrávač s podporou hudby MP3. Zábavu ti spestria tiež svetelné disco efekty.

ZDROJ | MUSE

Tento skvelý párty box MUSE M-1950DJ si môžeš zakúpiť v obchode SK Store Shop. Okrem neho tu však nájdeš množstvo ďalších kvalitných audio produktov ako rôzne typy rádií, boomboxy, Bluetooth veže, gramofóny atď. Zo spotrebnej elektroniky sú to produkty francúzskej značky MUSE a nemeckej značky SOUNDMASTER.

ZDROJ | MUSE

Okrem toho ti obchod SK Store Shop ponúkne satelitnú techniku renomovaných značiek TECHNISAT, GOSAT a MASCOM. Zároveň je výhradným distribútorom produktov značky STRONG pre Slovensko, špecializujúcej sa na TV, satelitné a DVB-T prijímače, multimedálne prehrávače a príslušenstvo. V ponuke nechýbajú ani GPS navigácie a kamery do auta značky NAVITEL.

ZDROJ | SK Store Shop

Dlhoročné pôsobenie spoločnosti SK Store s.r.o. (od roku 2007) ti dáva istotu, že v jej ponuke vždy nájdeš kvalitné produkty. Také, akým je aj Bluetooth párty box MUSE M-1950DJ. Môžeš si ho kúpiť na SK Store Shop, ale teraz ho môžeš aj vyhrať. Stačí, ak odpovieš na dve jednoduché otázky. Správne odpovede hľadaj na stránke SK Store Shop.

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu Bluetooth párty reproduktora MUSE M-1950DJ!

ZdrojSK Store Shop

Komentáre k článku