Vyhraj Samsung Galaxy A7 s výkonným trojitým fotoaparátom

Rád by si si vychutnával špičkové funkcie smarfónu, či už pri pracovných povinnostiach, potulkách prírodou, alebo relaxovaní? Potom je tu pre teba Samsung Galaxy A7 s výkonným trojitým fotoaparátom. Teraz ho môžeš vyhrať v našej novej súťaži.

ZDROJ | Samsung

Samsung Galaxy A7 vyniká špičkovým šesťpalcovým Super AMOLED displejom s Full HD+ rozlíšením, ktorý je osadený v elegantnom tele s prvotriednym skleneným dizajnom. Novinkou tohto smartfónu je umiestnenie snímača odtlačkov prstov na bočnú stranu pre pohodlnejšie ovládanie.

ZDROJ | Samsung

Nový Samsung Galaxy A7 si ťa určite získa trojitým fotoaparátom. Tvorí ho hlavný, 24 Mpx objektív s clonou f/1,7 pre ostré a jasné snímky nie len v ostrom svetle, ale aj za zhoršených svetelných podmienok. Dopĺňa ho 8 Mpx ultraširokouhlý objektív a 5 Mpx objektív so selektívnou hĺbkou ostrosti. S týmto fotoaparátom nasnímaš vždy perfektné fotografie.

ZDROJ | Samsung

Smartfón Samsung Galaxy A7 si môžeš kúpiť za 349 €, pričom na výber máš tri farebné verzie, čiernu, modrú a zlatú. Ak však správne odpovieš na dve jednoduché otázky v našej súťaži, nový Samsung Galaxy A7 môžeš aj vyhrať. Správne odpovede hľadaj na stránke Samsung.

ZDROJ | Samsung

Súťaž ukončená.

Výsledky zverejníme na stránke TECHBOX.sk po žrebovaní, ktoré prebehne 2.11.2018.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku