Vyhraj ručne šité slovenské puzdrá Red Ant z pravej kože s vôňou medu!

ZDROJ | Red Ant

Spojenie moderného dizajnu a úcty k tradícii vytvorilo jedinečné edície ochranných puzdier pre mobilné zariadenia a notebooky. Ak chceš získať unikátne ručne šité slovenské puzdrá z pravej kože Red Ant, zapoj sa do našej súťaže.

ZDROJ | Red Ant

Pamätáš si chvíle, keď ťa príjemná vôňa mohla okamžite prepraviť späť v čase do jedného z tých krásnych dní v tvojom živote? Ručne šité puzdrá Red Ant s vôňou medu ti tieto príjemné chvíle budú pripomínať znova a znova…

ZDROJ | Red Ant

Edícia puzdier Čičmany pre notebooky, tablety a mobilné zariadenia Apple je krásna na pohľad, unikátna svojou dlhotrvajúcou prírodnou vôňou medu, doplnená drievkom našitým na kožu, ktoré je zdobené folklórnymi motívmi pripomínajúcimi čičmianske maľby na domoch. Pri každom otvorení puzdra zažiješ pocit, ktorý ti vyčarí úsmev na perách.

ZDROJ | Red Ant

Použitím puzdra Čičmany ochrániš svoje mobilné zariadenie pred poškodením, predĺžiš jeho životnosť a uchováš jeho nový vzhľad. Praktický magnetický zámok zase bezpečne uzatvára zariadenie v puzdre a zabráni jeho samovoľnému vykĺznutiu.

ZDROJ | Red Ant

Ak chceš zažiť jedinečný pocit z ručne šitého puzdra z pravej kože, ktoré ťa navyše opantá nezameniteľnou a príjemnou vôňou medu, odpovedz správne na dve jednoduché otázky. Správne odpovede nájdeš aj na stránke Red Ant.

Hráš o puzdrá Red Ant špeciálnej edície Čičmany pre tvoj notebook Apple MacBook, tablet Apple iPad aj smartfón Apple iPhone vyrobené na Slovensku (podľa vlastného výberu z aktuálne dostupnej ponuky Red Ant)!

ZDROJ | Red Ant

Súťaž ukončená!

Pozrite siPoznáme výhercu ručne šitých slovenských puzdier z pravej kože s vôňou medu

 

ZdrojRed Ant

Komentáre k článku