Vyhraj profíka fotografie detailov motorola one macro 

Vďaka našej predvianočnej súťaži môžeš mať o niečo bohatšieho Ježiška a krajšie fotografie detailov. Súťažíme o motorola one macro, ktorej silnou zbraňou je fotoaparát s technológiou Macro Vision.

Motorola bola tento rok s nádielkou smartfónov štedrá. Aj na Slovensko dorazilo hneď niekoľko modelov so špecifickými funkciami. Teraz ti prinášame súťaž o motorola one macro, ktorá je vybavená špeciálnym makro fotoaparátom.

Macro Vision Camera zvládne detaily až s 5-násobným priblížením v porovnaní so štandardným fotoaparátom. Zachytiť tak môžeš ešte menšie detaily. Fotoaparát s technológiou Macro Vision má rozlíšenie 2 Mpx a clonu f/2,2. Hlavný fotoaparát motorola one macro má až 13 Mpx rozlíšenie a clonu f/2,0. Nechýba však ani senzor merania hĺbky ostrosti s 2 Mpx a clonou f/2,2 a ostriaci laserový ToF senzor.

Pozrite siMotorola zaútočila na Vianoce hneď trojicou noviniek s lákavými cenami

Silu fotoaparátu znásobuje umelá inteligencia. Tá sa za podpory 8-jadrového procesoru MediaTek Helio P70 s frekvenciou 2,0 GHz a pamäte RAM s veľkosťou 4 GB DDR4 postará o to, aby všetko prebiehalo plynulo a nebolo potrebné pri práci so smartfónom motorola one macro na nič čakať. 64 GB úložný priestor vieš rozšíriť pomocou microSD karty na 512 GB. Smartfón pritom podporuje aj dvojicu nano SIM kariet.

Vďaka 4 000 mAh batérii vydrží motorola one macro do 2 dní na jedno nabitie. A to aj napriek tomu, že smartfón ponúka 6,2-palcový HD+ Max Vision displej na ploche 82% z tela telefónu pri pomere strán 19:9 a rozlíšením 720 x 1 520 pixlov. Aj vďaka jemnému rozlíšeniu si budeš užívať jasné a zreteľné detaily.

Pozrite siAko fotí Motorola One Macro? Pozrite si viac ako 25 fotografií detailov

Ak chceš pekný vianočný darček a lákajú ťa takmer profesionálne makro fotografie, potom neváhaj a zapoj sa do našej súťaže o motorola one macro. Až do 14. decembra 2019 máš šancu novinku vyhrať, víťaza žrebujeme už 18. decembra 2019, takže sa pokúsime stihnúť aj tvoje Vianoce. Zapojiť sa môžeš správnym zodpovedaním dvoch jednoduchých otázok.

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Všetci sa už teraz môžete zapojiť do našej veľkej ankety NAY TECHBOX roka 2019.

ZdrojMotorola

Komentáre k článku