Vyhraj prenosný Bluetooth reproduktor JBL FLIP 4!

Chodíš rád a často do prírody na prechádzky alebo výlety? Svoju obľúbenú hudbu si môžeš vychutnávať aj počas tripu či už v horách, alebo pri vode. Stačí si so sebou vziať prenosný Bluetooth reproduktor JBL FLIP 4, ktorý teraz môžeš vyhrať v našej súťaži.

ZDROJ | JBL

Prenosný Bluetooth reproduktor FLIP 4 od spoločnosti JBL je horúcou novinkou na našom trhu. Je výkonný, prináša stereo zvuk a vďaka 3 000 mAh nabíjateľnej batérii sa môžeš tešiť na výdrž až 12 hodín prehrávania vysoko kvalitného zvuku. Vďaka technológii JBL Connect+ ho dokonca môžeš bezdrôtovo spojiť s ďalšími reproduktormi JBL, ktoré majú túto technológiu a tým zvýšiť zážitok z počúvania. Navyše môžeš cez JBL FLIP 4 aj telefonovať.

ZDROJ | JBL

S JBL FLIP 4 môžeš tiež vyraziť na cesty za každého počasia, ponúkne totiž športovo odolné a vodotesné materiály. A dokonca nechýba ani podpora hlasového asistenta Siri alebo Google Now, s ktorými môžeš komunikovať priamo cez reproduktor. Vybrať si môžeš až zo 7 farebných prevedení, pričom cena reproduktora je 139 €. Ty však môžeš JBL FLIP 4 vyhrať, stačí sa zapojiť do súťaže (správne odpovede hľadaj na stránke www.jbl.sk).

ZDROJ | JBL

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Výhercu si môžete pozrieť v článku: Poznáme víťaza Bluetooth reproduktora JBL Flip 4.

ZdrojJBL

Komentáre k článku