Vyhraj prenosný Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 Blue

ZDROJ | JBL

Jar je tu a s ňou aj čas vyraziť do prírody. Bez hudby sa však žiadny výlet alebo stretnutie s priateľmi nezaobíde. Teraz máš skvelú príležitosť na to, aby si si každú takúto chvíľu spríjemnil skvelou hudbou. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj pohodový prenosný Bluetooth reproduktor aj do nepohody JBL Charge 4 Blue.

ZDROJ | JBL

Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 bude tvojím skvelým spoločníkom na potulkách prírodou, či už pri vode alebo v horách, kde určite oceníš jeho pevnú konštrukciu a odolnosť voči vode. Zároveň je pri kompaktných rozmeroch výborne prenášateľný a ľahko ho schováš do batoha.

ZDROJ | JBL

JBL Charge 4 ti vďaka veľkému meniču a menovitému výkonu 30 W RMS za podpory duálneho pasívneho žiariča výborne poslúži nie len na vytváranie zvukovej kulisy počas relaxu či stretnutia partie kamarátov. Navyše pomocou technológie JBL Connect+ ho môžeš spojiť s ďalšími JBL reproduktormi a vychutnávať si stereo prehrávanie obľúbených skladieb.

ZDROJ | JBL

Vstavaná nabíjateľná batéria s vysokou kapacitou ti umožní počúvanie hudby až 20 hodín (mení sa podľa úrovne hlasitosti a audio obsahu). Avšak v prípade, že by si potreboval dobiť batériu vo svojom smartfóne, stačí, keď ho cez USB konektor pripojíš k reproduktoru JBL Charge 4.

https://youtu.be/D4ZJP1NlEt4

S prenosným Bluetooth reproduktorom JBL Charge 4 Blue si určite užiješ kopec zábavy. Teraz ho môžeš vyhrať v našej súťaži. Stačí, ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky a v záverečnom žrebovaní sa na teba usmeje šťastie. Správne odpovede nájdeš na stránke JBL.

Súťaž je ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu prenosného Bluetooth reproduktora JBL Charge 4 Blue!

Toto nebol 1. apríl :) Skutočne si mohol JBL Charge 4 vyhrať.

ZdrojJBL

Komentáre k článku