Vyhraj poukaz na sadu pneumatík Continental v hodnote 350 €

ZDROJ | Continental

Každé auto potrebuje k jazde kvalitné pneumatiky, aby si sa ako šofér mohol spoľahnúť, že ťa podržia v každej jazdnej situácii. Či už na suchu alebo za dažďa. Obzvlášť to platí počas zimy aj na zasnežených cestách. Teraz máš skvelú možnosť vyhrať poukaz na sadu pneumatík Continental v hodnote 350 €. Toto si nemôžeš nechať ujsť.

ZDROJ | Continental

S prichádzajúcou zimou by si ako vodič mal včas predvídať, čo všetko si pre teba môže počasie pripraviť. Predpovede počasia často hlásia sneh, ľad alebo dážď. Aby si si bezpečne s týmito podmienkami poradil, nezabudni na včasnú výmenu pneumatík.

ZDROJ | Continental

Dobre vieš, že keď prichádza zima a teploty klesnú pod 7°C, je čas nechať letné pneumatiky odpočívať. Na cestách, ktoré sú bežne studené, mokré a klzké, ti zimné pneumatiky poskytnú výrazne lepší záber a priľnavosť ako letné. Pre tvoju vlastnú bezpečnosť je vhodné prezuť na zimné pneumatiky Continental skôr, ako nastane zimná sezóna.

https://www.youtube.com/watch?v=XCUE5hFhL40

Na zimné pneumatiky Continental sa môžeš vždy spoľahnúť. Okrem toho, že sú bezpečné a poskytnú ti komfortné jazdné vlastnosti, podržia ťa výbornou trakciou na snehu i odolnosťou proti aquaplaningu. Nezabúdaj ani na to, že pravidelne dosahujjú vynikajúce výsledky v testoch zimných plášťov.

Pri pneumatikách Continental máš vždy z čoho vyberať. Z bohatej ponuky pre majiteľov silnejších športových automobilov spomeňme napríklad WinterContact TS860 S. Pre ostatných bežných vodičov má Continental pripravené aj WinterContact TS860. Ak chceš svojmu autu dopriať kvalitné obutie, zapoj sa do našej súťaže a vyhraj poukaz na sadu pneumatík Continental v hodnote až 350 €.

ZDROJ | Continental

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu poukazu na sadu pneumatík Continental v hodnote 350 €

 

ZdrojContinental

Komentáre k článku