Vyhraj nový Ford Focus na týždeň s plnou nádržou!

ZDROJ | Ford

Nový Ford Focus bol vyvinutý úplne od začiatku a uvádza novú éru technológií, komfortu, priestoru a pôžitku z jazdy v segmente vozidiel strednej veľkosti. Chceš si ho naživo vyskúšať? Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj nový Ford Focus na týždeň aj s plnou nádržou.

https://www.youtube.com/watch?v=CYEsIIP_pDg

Focus predstavuje novú filozofiu dizajnu zameraného na človeka. Je vytvorená spojením emocionálneho štýlového exteriéru a priestrannejšieho interiéru. Ten je kombináciou mimoriadne kvalitných materiálov a remeselného spracovania. Rozšírený modelový rad nového Fordu Focus obsahuje prvý crossover Focus Active, ale aj luxusný Focus Vignale.

ZDROJ | Ford

Ako sa na moderné auto patrí, je v ňom k dispozícii najdômyselnejšia ponuka asistenčných technológií pre vodiča, ktoré ti pri jazde zaistia intuitívny a kultivovaný pôžitok bez stresu. Stačí len sadnúť a naštartovať.

ZDROJ | Ford

S úplne novým Fordom Focus Titanium (combi verzia) zaručene vzbudíš pozornosť, kdekoľvek sa s ním ukážeš. Elegantné línie podčiarkujú vzhľad a súčasne zlepšujú aerodynamiku. Dynamický a vzrušujúci Focus ST-Line je vybavený radom vylepšení športového charakteru.

ZDROJ | Ford

So zvýšenou svetlou výškou a vylepšenou ochranou karosérie ti odolný a všestranný Focus Active ponúkne praktickosť, flexibilitu a štýl vozidiel SUV. No a vrcholom ponuky je výbava Vignale, vyjadrujúca luxus a eleganciu.

ZDROJ | Ford

Tak neváhaj a zaži emóciu z nového Fordu Focus. Zapoj sa do našej súťaže, odpovedz správne na dve jednoduché otázky, pridaj svoj názor, ktorý z asistenčných systémov by určite nemal chýbať v tvojom novom aute a pri troche šťastia si budeš môcť týždeň užívať nový Ford Focus aj s plnou nádržou. Správne odpovede hľadaj aj na stránke Ford.

ZDROJ | Ford

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu súťaže: Ford Focus na týždeň s plnou nádržou!

ZdrojFord

Komentáre k článku