Vyhraj moderný a štýlový Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou!

ZDROJ | Ford

Podobne ako najnovšie inteligentné telefóny, aj nový Ford Fiesta kombinuje moderný štýl s najvyspelejšou technikou, aby si dostal viac z každého dňa za volantom. Posaď sa do neho a vychutnaj si ho naživo. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj nový Ford Fiesta na týždeň aj s plnou nádržou.

https://www.youtube.com/watch?v=F9LfuHiM0mQ

Už prvé zoznámenie sa s úplne novým Ford Fiesta navždy zmení tvoje predstavy o malých automobiloch. Dizajn Fiesty novej generácie je mimoriadne moderný a extrémne štýlový. Jej aerodynamická karoséria sa vyznačuje splývajúcimi, precíznymi líniami. Od prvej chvíle pôsobí skutočne vycibreným dojmom. Rovnako je to aj s interiérom, ktorý kombinuje elegantný vzhľad s upokojujúcou atmosférou a premysleným dizajnom.

ZDROJ | Ford

Nový Ford Fiesta je nabitý najnovšími technológiami. Elektronický stabilizačný systém, brzdový asistenti, asistent rozjazdu do kopca, automatická aktivácia svetlometov pri zníženej viditeľnosti, moderný audiosystém s Bluetooth handsfree… To je ako zrnko piesku z toho, čo ti nová Fiesta môže ponúknuť. Presvedč sa sám, čo ti ktorá výbava poskytne a vyber si pre seba to najlepšie podľa vlastných predstáv.

ZDROJ | Ford

Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 6,5″ farebným dotykovým displejom (okrem výbavy Trend) je moderný komunikačný a zábavný systém, ktorý ti umožní ovládať telefón, hudobný prehrávač a navigáciu  intuitívnymi hlasovými pokynmi alebo prostredníctvom dotykovej obrazovky. Rozumie si s Apple CarPlay aj Android Auto. Dokonca si na jeho obrazovke môžeš naplno užiť navigáciu slovenského výrobcu Sygic, po pripojení s tvojím smartfónom. Prémiový audio systém (okrem výbavy Trend) s výkonom 675 W, tvorený 10 reproduktormi, wooferom a subwooferom ťa zase poteší plným a silným zvukom.

ZDROJ | Ford

Je krásne snívať, ale ešte krajšie je naživo si to vychutnať. Preto neváhaj a zapoj sa do našej súťaže. Stačí ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky a nový Ford Fiesta môže byť na celý týždeň tvoj aj s plnou nádržou. Správne odpovede nájdeš aj na stránke Ford.

ZDROJ | Ford

Pozrite siPoznáme výhercu moderného a štýlového Ford Fiesta na týždeň s plnou nádržou

 

ZdrojFord

Komentáre k článku