VYHRAJ Lenovo K5 Plus!

S novým vydaním časopisu TECHBOX 5/2016 prichádza aj úplne nová súťaž o zaujímavý produkt. Tento mesiac súťažíme o štýlový smartfón Lenovo K5 Plus so stereo Dolby Atmos zvukom a hliníkovým telom.

Lenovo K5 Plus Gold
ZDROJ | Lenovo

Nový smartfón Lenovo K5 Plus si ťa získa na prvý pohľad. Má celokovové prevedenie a je dostupný vo výrazných farbách – zlatá Champagne Gold alebo strieborná Platinum Silver. Navyše na 5-palcovom IPS displeji s Full HD rozlíšením uvidíš všetko jasnejšie, ostrejšie a živšie. Operačný systém Android 5.1 beží na osemjadrovom procesore Qualcomm Snapdragon 616 a vstavanú 16 GB pamäť si môžeš rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSD.

Lenovo_K5_Plus 2
ZDROJ | Lenovo

Pripojenie 4G je už samozrejmosťou, zato ostré a jasné fotografie z 13 Mpx zadného fotoaparátu ťa milo prekvapia. Navyše pre skvelé autoportréty je k dispozícii aj 5 Mpx predný fotoaparát. Ak miluješ hudbu, poteší ťa dvojica reproduktorov s najmodernejšou technológiou Dolby Atmos. Aby si si mohol všetky novinky užiť naplno, k dispozícii je aj vymeniteľná veľkokapacitná batéria. A to najlepšie nakoniec, cena novinky je iba 199 €. Teraz však Lenovo K5 Plus môžeš vyhrať. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a mať šťastie pri záverečnom žrebovaní.

lenovo logo

 

Súťaž ukončená. Šťastnou výherkyňou Lenovo K5 Plus sa stáva Marta Zelenayová z Ružomberka

Komentáre k článku