Vyhraj kompaktný NAS server Synology DiskStation DS218+!

ZDROJ | Synology

Ak aj v domácnosti, prípadne v malej firme, pracuješ s množstvom multimediálnych súborov, určite oceníš výhody praktického a navyše výkonného NAS servera v kompaknom vyhotovení Synology DiskStation DS218+. Preto neváhaj a zapoj sa do našej súťaže.

ZDROJ | Synology

DiskStation DS218+ poskytuje výkon dvojjadrového procesora Intel Celeron J3355, pričom má systém hardvérového šifrovania AES-NI. Vďaka systému prekódovania podporuje až dva kanály prekódovania videa vo formáte H.265/H.264 4K. 2 GB pamäť RAM je možné rozšíriť až na 6 GB, takže môžeš súčasne spracovávať viac náročných úloh.

ZDROJ | Synology

Zariadenie používa operačný systém DiskStation Manager, ponúkajúci široký rad aplikácií pre zvýšenie produktivity práce. Pre uloženie súborov je možné použiť dva pevné disky a na jednoduchý a bezpečný prístup k súborom využiješ špeciálnu funkciu pre rýchle pripojenie QuickConnect.

ZDROJ | Synology

Synology DiskStation DS218+ podporuje rýchlosť šifrovaného čítania 113 MB/s a zápisu 112 MB/s. Vybavený je portami LAN a eSATA, ako aj trojicou USB 3.0 portov. Ak chceš vyhrať tento kompaktný a výkonný NAS, zapoj sa do našej súťaže. Správne odpovede hľadaj aj na stránke Datacomp.

Pozrite siPoznáme výhercu kompaktného NAS servera Synology DiskStation DS218+

SÚŤAŽ UKONČENÁ

ZdrojSynology DiskStation DS218+

Komentáre k článku