Vyhraj kompaktné SUV Ford EcoSport na týždeň s plnou nádržou!

ZDROJ | Ford

Všestranný, úsporný a inteligentný. Má všetky prednosti vozidiel kategórie SUV a pripomína ich aj svojim vzhľadom a vlastnosťami. To všetko prináša nový Ford EcoSport. Chceš ho zažiť? Chceš ho vyskúšať? Tak sa zapoj do našej súťaže a vyhraj nový Ford EcoSport na týždeň aj s plnou nádržou.

https://www.youtube.com/watch?v=XQLD6zlAvS0

V novom kompaktnom SUV Ford EcoSport debutuje výkonný a úsporný úplne nový 1,5-litrový vznetový motor EcoBlue od spoločnosti Ford, ktorý je vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies všestrannejší a výkonnejší.

ZDROJ | Ford

Robustný a štýlový exteriér nového modelu EcoSport ponúka viac možností osobného prispôsobenia, ako sú napríklad kontrastné farby predĺženej strechy. V ponuke je po prvý raz aj ako športová verzia EcoSport ST-Line. Kultivovaný ergonomicky riešený interiér prináša centrálnu dotykovú obrazovku s uhlopriečkou až osem palcov, vyhrievaný volant a exkluzívny audiosystém B&O PLAY.

ZDROJ | Ford

Kompaktné SUV Ford EcoSport ponúka taktiež dômyselné technológie, ako je systém konektivity SYNC 3, tempomat s nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti či zadná kamera, ktorá zabezpečuje väčšiu istotu pri cúvaní.

ZDROJ | Ford

Ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky, môže byť nový Ford EcoSport na celý týždeň tvoj aj s plnou nádržou. Správne odpovede nájdeš aj na stránke Ford.

ZDROJ | Ford

Súťaž ukončená

Pozrite siPoznáme výhercu kompaktného SUV Ford EcoSport na týždeň s plnou nádržou

 

ZdrojFord

Komentáre k článku