Vyhrajte hodinky Samsung Gear S3 classic od Tatra banky

V aktuálnom ročníku unikátnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 sa oplatí hlasovať. Vyhrať môžete mimoriadne atraktívne ceny, medzi nimi aj inteligentné hodinky Samsung Gear S3 classic od Tatra banky.

Ak chcete vyhrať inteligentné hodinky Samsung Gear S3 classic, stačí ak navštívite stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezriete si nominácie najlepších z najlepších a zahlasujete. Nemusíte pritom hlasovať vo všetkých 8 kategóriách ankety, ale len v tých, kde sa vyznáte.

Máme pre vás až 4 hodnotné ceny, pričom jednou z nich sú práve inteligentné hodinky Samsung Gear S3 classic, ktoré zaujmú nielen okrúhlym AMOLED displejom, ale i ovládaním pomocou otočnej lunety či možnosťou telefonovania. Výhodou je rozhodne aj vodeodolnosť či možnosť nabíjať hodinky bezdrôtovo.

Pozrite siSamsung Gear S3 classic – najlepšie hodinky od Samsungu

Na hodinkách si vybavíte aj e-maily, správy, ale môžete z nich počúvať aj hudbu či využívať ich na sledovanie rôznych športových aktivít.

 

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Okrem špičkových inteligentných hodiniek Samsung Gear S3 Classic od Tatra banky, môžete vyhrať aj nadupaný smartfón Motorola Moto G5 od VÚB banky, výborný fotoaparát Nikon 1 J5 kit od Nikon a atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 4X od IRD retail services.

Hlasovať môžete do 10. januára 2018.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2017 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk. Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: ESET, Xiaomi, Nikon, Tatra banka, Sygic a VÚB Banka.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2017 je siedmym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.ZdrojNAYTECHBOXroka.sk

Komentáre k článku