Vyhraj Ford Mondeo Hybrid Kombi na týždeň s plnou nádržou!

ZDROJ | Ford

Si konzervatívnym zástancom spaľovacieho motora? Alebo futuristickým priekopníkom elektromobility? Nový Ford Mondeo Hybrid Kombi spája to najlepšie z oboch technológií. Ak ho chceš zažiť, zapoj sa do našej súťaže a vyhraj ho na týždeň aj s plnou nádržou.

Hybridná technológia je v automobilovom priemysle nepochybne technológiou blízkej budúcnosti. Uvedomuje si to aj Ford a preto svoju pozornosť už dlhší čas sústreďuje na vývoj a zdokonaľovanie práve hybridných technológií. Najnovší Ford Mondeo Hybrid Kombi (HEV) je zhmotneným výsledkom tohto úsilia. Áno, aj kombi si už môžeš užívať pokrokovú techniku hybridného pohonu.

Mimochodom, vedel/a si, že prvé hybridné modely Ford na domácej americkej pôde naplno jazdia už od roku 2008? Ford mal tak dostatok času na vychytanie múch a doladenie pohonu kombinujúceho konvenčný benzínový motor s elektromotorom napájaným akumulátorom.

ZDROJ | Ford

Ford Mondeo Hybrid Kombi tak vďaka bohatým a dlhoročným skúsenostiam prichádza so špičkovým úsporným 2.0 l benzínovým štvorvalcom a elektromotorom so systémovým výkonom až 138 kW (187 k). Táto kombinácia poskytuje automobilu výbornú dynamiku, tichú prevádzku a bezkonkurenčnú spotrebu. Jej hodnoty sú nie len porovnateľné, ale dokonca prekonávajú vozidlá s naftovým pohonom.

Udávaná kombinovaná spotreba na úrovni 4,4 l/100 km kombi verzie s hybridným pohonom síce pôsobí ako z ríše snov, no je ľahko dosiahnuteľná aj v reálnej premávke. A ty si to môžeš vyskúšať a zažiť.

ZDROJ | Ford

Na to, aby s automobilom Ford Mondeo Hybrid Kombi (HEV) dokázal úsporne jazdiť každý, je na prístrojovom paneli dokonca ukazovateľ Ford HEV SmartGauge s funkciou EcoGuide. Pomocou animácií na obrazovke získaš v reálnom čase informácie o prevádzkových údajoch novinky a vieš presne, kedy ideš najúspornejšie.

ZDROJ | Ford

Ak chceš zažiť nový Ford Mondeo Hybrid Kombi, zapoj sa do našej súťaže a vyhraj ho na týždeň aj s plnou nádržou. Prekvapí ťa, akú spotrebu dosiahneš s hybridnou technikou, ktorú si určite zamiluješ.

ZDROJ | Ford

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

VÝSLEDKY SÚŤAŽEPoznáme výhercu súťaže o Ford Mondeo Hybrid Kombi na týždeň s plnou nádržou

 

ZdrojFord

Komentáre k článku