Vyhraj extrémne odolný smartfón Cat S30

S novým vydaním časopisu TECHBOX 3/2016 prichádza aj úplne nová súťaž o zaujímavý produkt. Tento mesiac budete môcť súťažiť o extrémne odolný smartfón Cat S30, ktorý zvládne akýkoľvek extrém.

Nový Cat S30 stavia na dlhoročnom dedičstve odolných a kvalitných produktov známej značky Caterpillar. Extrémne odolný smartfón zvládne pády z výšky až do 1,8 metra, vydrží ponorený vo vode do hĺbky 1 metra po dobu 60 minút a navyše je odolný voči prachu, oleju a mastnote vďaka certifikáciám IP68 a Military Standard 810G.

CAT S30 sutaz 3
ZDROJ | CAT

Môžete s ním dokonca plnohodnotne pracovať v prostredí s teplotou od -25°C až do 55°C a ovládať ho aj v pracovných rukaviciach alebo s mokrými rukami. Cat S30 poteší operačným systémom Android 5.1 Lollipop, ktorý vynikne na 4,5-palcovom TFT displeji chránenom odolným sklom Corning Gorilla Glass 3.

O rýchlosť operačného systému sa stará štvorjadrový procesor Snapdragon 210 a samozrejmosťou je podpora GPS, Wi-Fi, Bluetooth, ale aj rýchlych LTE sietí. V teréne určite oceníte i vstavaný 5 Mpx fotoaparát s HDR režimom. Nesklame ani dlhá výdrž vďaka 3 000 mAh batérii.

Súťaž ukončená. Výsledok žrebovania nájdete v samostatnom článku.

 

CAT S30 sutaz 1

Cat disclaimer

Komentáre k článku