VYHRAJ Coolpad Torino!

Máme pre vás novú júnovú súťaž o zaujímavú novinku. Tento mesiac súťažíme o elegantný smartfón Coolpad Torino s unikátnou funkciou Dual Space a inovovaným snímačom odtlačkov prstov.

Coolpad Torino 01
ZDROJ | Coolpad

Vynikajúci smartfón Coolpad Torino si zamiluješ na prvý dotyk. Očarí ťa kvalitne spracované tenké telo s 2,5D zakriveným sklom. Pevnosť novinky pritom zabezpečuje aj hliníkový rám ukrytý vo vnútri smartfónu.

Každý deň navyše oceníš veľký 5,5-palcový HD displej, na ktorom si budeš užívať operačný systém Android s nadstavbou CoolUI a množstvom vylepšených funkcií. Môžeš si napríklad nahrávať hovory, sledovať videá v zmenšenom okne, pri fotení využívať funkcie ako profesionálny režim, nočný režim alebo HDR či dokonca rozpoznávanie veku snímanej osoby.

Coolpad Torino 02a
ZDROJ | Coolpad

Navyše s funkciou Dual Space máš všetky dáta chránené a prístupné pod heslom či vďaka odtlačku prsta. Coolpad Torino totiž ponúka aj snímač odtlačkov prstov druhej generácie s 360-stupňovým uhlom snímania.

Rýchlosť smartfónu zabezpečuje osemjadrový procesor Snapdgragon MSM8929 a veľká 3 GB RAM. Samozrejmosťou je podpora LTE. Navyše za novinku Coolpad Torino zaplatíš iba 219 €. Teraz ju však môžeš aj vyhrať, stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a mať šťastie pri záverečnom žrebovaní.

Ponáhľaj sa! Súťaž končí 5. júla 2016.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

VÝHERCA SÚŤAŽEPoznáme výhercu smartfónu Coolpad Torino

Komentáre k článku