Vyberte si z bohatého príslušenstva pre Samsung Galaxy S7 edge a S7

V piatok 11. 3. 2016 sa začal oficiálny predaj nový vlajkových lidí, smartfónov Samsung Galaxy S7 a S7 edge a už je k nim pripravené aj rôznorodé príslušenstvo. Samsung pripravil širokú ponuku puzdier a krytov. V ponuke je aj špeciálna externá batéria.

RECENZIASamsung Galaxy S7 edge – takto má vyzerať Android smartfón

LED View Cover

Samsung Galaxy S7 Led View 13
ZDROJ | Samsung

Pozrite siExkluzívna starostlivosť pre majiteľov Samsung Galaxy S7 edge a S7

Flipové puzdro s LED diódami a s vnútorným vreckom poslúži nie len na ochranu smartfónov Galaxy S7 edge či S7. Animácie LED diód vás upozornia na dôležité oznámenia, aj keď je displej telefónu vypnutý. Potiahnutím prsta cez kryt môžete prijímať hovory.

Za pomoci špeciálnych ikon, ktoré priradíte k svojim kontaktom, viete, kto volá. Puzdro LED View Cover bude k dispozícii v čiernom, zlatom a striebornom prevedení za 69,90 €.

Pozrite siSamsung Galaxy S7 v redakcii TECHBOXu

Ochranný kryt s klávesnicou

Samsung Galaxy S7 edge kryt s QWERTY klavesnicou 07
ZDROJ | Samsung

Fanúšikovia hardvérovej QWERTY klávesnice si v dobe dotykových smartfónov nemajú príliš z čoho vyberať. Preto nových majiteľov smartfónov Galaxy S7 a S7 edge určite poteší plne funkčná odnímateľná QWERTY klávesnicu. Ochranný kryt s klávesnicou bude dostupný v čiernej a zlatej farbe za 59,90 €.

Pozrite siSamsung Galaxy S7 edge naživo v redakcii

Kožený zadný kryt

Samsung Galaxy S7 Leather Cover 03
ZDROJ | Samsung

Leather Cover je presne strihaný na miery pre Galaxy S7 edge i S7. Ako si môžete všimnúť, dodáva zariadeniam elegantný, luxusný vzhľad. Navyše je príjemný na dotyk. Kryt vyrobený z čiernej kože bude v predaji za 39,90 €.

Pozrite siSÚBOJ GENERÁCIÍ | Samsung Galaxy S7 vs Samsung Galaxy S6

Puzdrá Clear View, S View a flipové puzdro s vreckom

V ponuke príslušenstva Samsung necmú chýbať tradičné stálice, ktorými sú praktické puzdrá s priesvitnou prednou časťou (Clear View), s výrezom pre displej (S View) a s celistvou prednou časťou, ktorá ukrýva vrecko napríklad na vizitku.

Pozrite siSamsung Galaxy S7 vs top-end konkurencia

Puzdrá sú v ponuke v čiernom, zlatom, striebornom a bielom prevedení. Odporúčaná maloobchodná cena bude 59,90 € za Clear View (čierne, zlaté, strieborné), 49,90 € za S View (čierne, biele, zlaté) a 29,90 € za flipové puzdro s vreckom Flip Wallet (čierne, biele).

Pozrite siFOTOSÚBOJ | Samsung Galaxy S7 edge vs Galaxy S6 edge+

Bezdrôtová externá batéria Back pack

Úplnou novinkou v ponuke príslušenstva je bezdrôtový Back pack, ktorý využijete v situáciách, keď nie je poruke elektrická zásuvka. Záložnú batériu len nasadíte na zadnú časť smartfónu ako bežný kryt. Back Pack má indikátor napájania, ktorý oznamuje zostávajúcu kapacitu batérie. V predaji bude v čiernej farbe za 89,90 €.

Samsung Galaxy S7 a edge gal 15

 

Spomínané príslušenstvo za začne predávať v priebehu tohto mesiaca. Tak čo, už máte vybratého svojho favorita?

ZdrojSamsung

Komentáre k článku