Garmin vívomove ako fitness náramok nevyzerajú, v skutočnosti však ním sú

ZDROJ | Garmin

Garmin práve predstavil svoje vôbec prvé analógové hodinky. Nie sú to však také obyčajné hodinky, nakoľko Garmin vívomove sú v prvom rade štýlové hodinky, ktoré však majú aj fitness funkcie. Hravo si ich tak môžete zobrať aj v momente, aj keď od vás bude požadované sako.

https://youtu.be/hqo4kxh0Sk4

Aj napriek tomu, že Garmin vívomove ani zďaleka nepripomínajú fitness náramok, dokážu bez problémov sledovať spálené kalórie, počet krokov a samozrejme aj sledovať to, ako ste sa vyspali. Jediným nedostatkom oproti vybavenejším fitness náramkom je chýbajúce sledovanie srdcového tepu.

Garmin Vivomove 02
ZDROJ | Garmin

Cieľom hodiniek Garmin vívomove však nie je byť fitness náramkom. V prvom rade sú to elegantné analógové hodinky, ktorých batéria vraj vydrží až jeden rok. Dokonca si ich nemusíte dať dole ani v momente, keď sa idete do vody. Sú vodotesné do hĺbky 50 metrov.

Pozrite siGarmin Approach X40 spojil golf a svet fitness

Okrem klasických ručičiek na hodinkách nájdete dva ukazovatele. Ten naľavo (čierny) zobrazuje splnenie vášho stanoveného cieľa v počte krokov v percentách. Na opačnej strane sa nachádza červený ukazovateľ, ktorý vás informuje o tom, že je čas začať sa hýbať.

Ak čakáte možnosť zobrazenia rôznych notifikácií a informácií o prichádzajúcom hovore, sklameme vás. Hodinky Garmin vívomove ničím podobným nedisponujú. Podrobné informácie o aktivite však vidíte v aplikácii Garmin Connect.

Garmin Vivomove 04
ZDROJ | Garmin

Hodinky Garmin vívomove budú dostupné v troch verziách. Základný model ponesie označenie Sport a bude sa predávať za 149,99 USD. Model Classic sa bude predávať za 199,99 USD a nakoniec tí najnáročnejší siahnu po hodinkách Garmin vívomove Premium. Ich cena bude 299,99 USD a ponúknu aj zlatú verziu.

Hodinky používajú štandardné 20 mm náramky, takže si ich budete môcť veľmi jednoducho vymeniť za akýkoľvek iný. Garmin bude dokonca predávať vlastné náramky, pričom ich cena bude 29,99 USD. Kožene náramky pre hodinky Garmin vívomove sa budú predávať za 59,99 USD. Ceny pre náš trh zatiaľ nie sú známe, očakávať ale môžeme podobné ceny ako v amerických dolároch.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku