Vinci smart 3D slúchadlá vám budú rozumieť

Na Kickstarteri sa tentokrát objavili premakané slúchadlá Vinci smart 3D Headphones, ktoré disponujú hlasovou asistentkou, ktorá vás bude počúvať.

Pozrite siHyperX CloudX: slúchadlá pre hráčov s vysokými nárokmi

Slúchadlá v sebe budú kombinovať osobného asistenta, hudobné štúdio, telefón a ďalšie užitočné funkcie.

Vinci sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré fungujú na cloudovom princípe, takže ich v podstate ani nemusíte mať pripojené k smartfónu. Ovládanie je možné pomocou dotyku na bočných obrazovkách slúchadiel.

vinci4
ZDROJ | Kickstarter

Aby toho nebolo málo, Vinci vám dokážu zmerať aj srdcovú aktivitu cez zabudovaný senzor. Zároveň dokážu sledovať vašu polohu a tak vám vedia povedať cez asistenta, za ako dlho sa dostanete do práce v závislosti na premávke.

vinci2
ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siBose QuietControl 30 – bezdrôtové slúchadlá už aj na našom trhu

Čo sa týka hudby, slúchadlá sľubujú aktívne potláčanie okolitého hluku, takže by ste si vaše hity mali užiť bez rušenia.

Smart funkcie uzatvára 16 GB/32 GB úložisko slúchadiel, ktorá si bude všímať vaše pravidelné aktivity a podľa toho sa naučí, čo kedy robíte, podobne ako to robí Google. Operačný systém Vinci Voice OS zabezpečuje Android.

vinci3
ZDROJ | Kickstarter

Prepojiteľnosť je tiež podporovaná a to cez 3G, Wi-Fi, či klasicky cez Bluetooth. Celé to uzatvára 1 GB RAM a 1 500 mAh batéria, ktorá zabezpečí 15 hodinovú výdrž. Nabíjať sa slúchadlá budú 1,5 hodiny a v režime standby by mali vydržať až tri týždne.

Do konca kampane na Kickstarteri ostáva ešte mesiac, no Vinci si už na seba stihli zarobiť. Ak vás slúchadlá zaujali, neváhajte si ich predobjednať za zvýhodnenú cenu 99 dolárov. Za túto cenu sa slúchadlá skutočne oplatia, keďže na komerčnom trhu nenájdete podobný produkt s množstvom smart funkcií.

Navyše slúchadlá vyzerajú skutočne dobre a futuristicky, obzvlášť chválime nápad s bočnými dotykovými obrazovkami.

vinci1
ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siKickstarter má na ekonomiku obrovský dopad

V prípade, že chcete väčšie úložisko (32 GB) a o niečo lepšie vlastnosti (potláčanie zvuku), môžete si priplatiť 50 dolárov za verziu Vinci Pro.

Dátum vydania slúchadiel je už marec 2017.

vinci

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

https://www.youtube.com/watch?v=n0j0H0SMnhI

ZdrojKICKSTARTER

Komentáre k článku