Viete, že vám Orange môže prispieť až 100 € na zriadene pevného internetu?

ZDROJ | Orange

Aj pred karanténou bol rýchly a spoľahlivý internet vo väčšine domácností nevyhnutnosťou. Ak práve uvažujete nad zriadením pevného internetu, môžete využiť akciu a ušetriť až 100 €. Aké sú podmienky?

Zľavu dostanete, ak si k hlasovému paušálu v Orangei kúpite ľubovoľný pevný internet a spojíte si obe služby v Love dohode s viazanosťou na 24 mesiacov. Príspevok 100 € získate na váš zákaznícky účet.

Pozrite siOrange to s novinkami v ponuke poriadne rozbalil! Pridáva 16 zariadení

Ak si chcete kúpiť pevný internet samostatne a nemáte v Orangei hlasový paušál (resp. nechcete ho s ním spojiť), získate príspevok 50 € pri 24-mesačnej viazanosti.

Príspevok môžete získať na ktorýkoľvek z pevných internetov v ponuke. Vybrať si tak môžete z optického, DSL alebo 4G internetu pre domácnosť/firmu a akýkoľvek z ich variantov (Basic, Optimal, Premium). V Orangei vám poradia, ktoré riešenie je v danej lokalite pre vás dostupné a najvhodnejšie.

ZDROJ | Orange

Sumu, samozrejme, nedostanete „na ruku“. Z pripísanej hodnoty na zákazníckom účte sa vám bude mesačne odpočítavať po 5 € na platbu za pevný internet. Príspevok môžete získať aj na navýšenie svojho súčasného programu aspoň o jednu úroveň alebo dokúpením služby Zrýchlenie na 1 Gbit/s, či Zvýšenie rýchlosti odosielania dát do 300 Mbit/s k optickému internetu.

Akcia platí do konca augusta. Okrem toho môžete počas tejto doby využiť aj ďalšie zvýhodnenie a získať 100-percentnú zľavu na aktiváciu, resp. inštaláciu pevného internetu.

ZdrojOrange

Komentáre k článku