Viete, prečo sa práve teraz oplatí kúpiť nový televízor?

Hokejová horúčka každým dňom výrazne stúpa. Pýtate sa prečo? Pretože už o niekoľko dní sa uskutočnia Majstrovstvá sveta IIHF 2019 v ľadovom hokeji, Slovensko. A to je viac ako dobrý dôvod na kúpu nového televízora ideálne s veľkou uhlopriečkou. Navyše teraz sa to naozaj oplatí.

ZDROJ | Samsung

Slovensko už po druhýkrát bude hostiť najväčší sviatok ľadového hokeja. Už onedlho sa v Bratislave a v Košiciach otvoria brány zimných štadiónov, aby sa na ich ľadových plochách predstavili hokejové tímy zo svetovej špičky. Medzi nimi, pochopiteľne, aj slovenská reprezentácia.

No nie každý sa môžete majstrovstiev zúčastniť osobne. Kvôli tomu však nemusíte šampionát sledovať na starom televízore. Je to však dobrý dôvod, aby ste vymenili váš starý televízor za nový. Na novom televízore ideálne s väčšou uhlopriečkou, minimálne 55-palcov, bude radosť sledovať aj vaše obľúbené filmy, relácie či seriály.

ZDROJ | LG

Extra dôvodom na zakúpenie nového televízora je teraz možnosť získať 2-násobok klubových bodov NAY Extra. Dovedú vás k tomu tri jednoduché kroky:

1. Kúpte si nový televízor

Od 2. mája až do 5. júna 2019 si v predajnej sieti NAY alebo v e-shope NAY.sk kúpte akýkoľvek televízor. Vybrať si pritom môžete z bohatej ponuky značiek, veľkostí či typov obrazoviek, typov rozlíšenia, cenových hladín a mnohých ďalších parametrov. Sme presvedčení, že každý z vás si vyberie ten svoj televízor.

2. Použite NAY Extra kartu

Na využitie tejto bonusovej akcie stačí uplatniť svoju NAY Extra kartu. Pri nákupe v predajni ju predložte obsluhe pri platení. Pri nákupe v e-shope sa prihláste do svojho účtu, ktorý máte spárovaný s vašou NAY Extra kartou.

3. Získajte 2x viac bodov

Za nákup televízora, ktorý, ako sme už spomenuli, uskutočníte od 2. 5. do 5. 6. 2019, vám bude na vašu NAY Extra kartu ihneď pripočítaný 2-násobok klubových bodov. V e-shope sa pri televízoroch počas platnosti tejto akcie už zobrazuje 2-násobná hodnota klubových bodov. No vidíte, aké je to jednoduché.

ZDROJ | NAY

A prečo by ste mali nakupovať s NAY Extra kartou? Lebo s ňou získavate samé výhody. Tou najväčšou je zľava na nákupy. Za každé euro z nákupu získate 1 bod. Každý jeden bod následne môžete využiť na zľavu z ďalšieho nákupu.

Veľkým plusom NAY Extra karty je aj automatické ukladanie pokladničných dokladov z nákupu. Ak by ste potrebovali reklamovať tovar, avšak nemáte k dispozícii doklad o zaplatení, stačí predložiť klubovú kartu – nemusíte hľadať žiadne bločky.

ZDROJ | Philips

Príjemným bonusom je aj okamžitá výmena výrobkov v cene do 30 €. Ak sa vám náhodou pokazí čokoľvek, čo si v NAY kúpite v cene do 30 €, už nemusíte čakať na vybavenie záručnej reklamácie do 30 dní. V NAY vám ho okamžite vymenia, a to bez čakania. Opäť stačí iba predložiť klubovú kartu.

Nie ste ešte členom NAY Extra klubu? Nevadí. O vstup do klubu môžete požiadať v ktorejkoľvek predajni NAY. Klubovú kartu vám vystavia na počkanie, takže môžete ihneď využívať všetky spomenuté výhody.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku