Viete, kedy sa oplatí kúpiť nový televízor? Každú stredu! Pozrite sa, prečo.

Ak plánujete v najbližšom období kúpu nového televízora, nemali by ste prehliadnuť aktuálnu akciu spoločnosti NAY. Od dnešnej stredy, 13. júna 2018, každú ďalšiu stredu, totiž môžete získať na svoju NAY Extra kartu až dvojnásobok klubových bodov. Ako na to?

ZDROJ | Samsung

V prípade, že v najbližšom období plánujete kupovať do domácnosti či kancelárie nový televízor, naplánujte si jeho kúpu na stredu. Každú stredu od 13. júna do 4. júla 2018 totiž môžete na svoju NAY Extra kartu získať za nákup televízora dvojnásobok klubových bodov.

Pri nákupe v predajni stačí predložiť svoju NAY Extra kartu, resp. pri nákupe cez e-shop sa stačí prihlásiť do účtu, ktorý máte spárovaný s NAY Extra kartou. Za nákup akéhokoľvek televízora tak každú stredu získate následne dvojnásobok klubových bodov.

ZDROJ | NAY

Prečo by ste mali nakupovať s NAY Extra kartou? Lebo získate iba samé výhody. Tou najväčšou je zľava na nákupy. Za každé euro z nákupu získavate 1 bod, v prípade novej letnej akcie je to každú stredu za nákup televízora až dvojnásobok bodov. Každý jeden bod následne môžete využiť na zľavu z ďalšieho nákupu.

Veľkým plusom NAY Extra karty je aj automatické ukladanie bločkov z nákupu. Ak by ste potrebovali reklamovať tovar, avšak nemáte k dispozícii doklad o zaplatení, stačí predložiť klubovú kartu.

Príjemným bonusom je aj okamžitá výmena výrobku do 30 €. Ak sa vám náhodou pokazí výrobok v cene do 30 €, už nemusíte čakať na vybavenie záručnej reklamácie do 30 dní. V NAY vám ho okamžite vymenia, bez čakania. Stačí len predložiť klubovú kartu.

ZDROJ | Philips

Ak ešte nie ste členom NAY Extra klubu, môžete o vstup požiadať v ktorejkoľvek predajni NAY. Klubovú kartu získate na počkanie a môžete tak ihneď využívať všetky jej výhody. Viac informácií o vstupe do NAY Extra klubu nájdete na webe NAY.sk.

ZdrojNAY

Komentáre k článku