Viete, ako sa nakupuje po novom? Užite si živý stream na Facebooku!

ZDROJ | Samsung

Aj vám sa zdá, že Vianoce sú ešte príliš ďaleko na to, aby ste si museli robiť starosti s darčekmi? Do Vianoc však ostáva zhruba 70 dní a tak je najvyšší čas poobhliadnuť sa okolo a zistiť čo a najmä AKO výhodne nakúpiť. Máme pre vás horúci tip!

Už dnes večer o 19:00 hod. sa totiž bude konať živý stream, ktorý Samsung odvysiela na svojom Facebookovom profile pod názvom #SamsungFutureStore. Okrem perfektnej zábavy a možnosti výhry Galaxy Buds2 v hodnote 129 eur na vás čakajú počas streamu smarthodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic za skvelú cenu, ktorá bude prekvapením.

Streamom, ktorého hlavnou hviezdou sa stanú smarthodinky, vás bude sprevádzať obľúbený moderátor Európy2 Petr Říbal, influencerka a Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková a český YouTuber Jakub Destro.

Kto ale bude o všetkom rozhodovať ste vy. Skutočnú moc budete mať v rukách a klávesniciach. Stanete sa režisérmi tejto show a budete sa tak môcť na vlastné oči presvedčiť, či smarthodinky od Samsungu skutočne splnia vaše očakávania. Aké výzvy si pre túto ojedinelú akciu pripravíte?

Zaujímavé zľavy na hodinky, súťaž o slúchadlá a celebrity! Samsung už dnes zopakuje úspešný a netradičný predaj počas streamu na Facebooku.

ZDROJ | Samsung

Nezabúdajte, živý stream #SamsungFutureStore s možnosťou nakúpiť so zľavou a dokonca aj vyhrať sa koná na facebookovej stránke Samsung len dnes, 21. októbra od 19.00 hod. Pripojte sa k udalosti kliknutím na tento odkaz.

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Slovensko.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku