Vieme, kto zažije plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX!

Posledné dva novembrové týždne ste s nami hrali o zážitok, aký tu ešte nebol. Iba jeden z vás zažije plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX. Kto si to s nami nakoniec užije?

Na to, aby sme vás zaradili do záverečného žrebovania, stačilo správne odpovedať na dve jednoduché sútažné otázky týkajúce sa prvého kompaktného elektrického SUV – Hyundai KONA Electric. V úvode roka 2019 čaká na výhercu neopakovateľný plne nabitý deň s našou redakciou a práve novinkou na našom trhu, elektromobilom Hyundai KONA Electric.

O tom, aký to bol deň sa dozviete aj na našich stránkach, rozhodne nás sledujte.

Správne odpovede na súťažné otázky sú:

1. Aký je podľa metodiky WLTP udávaný dojazd Hyundai KONA Electric so 64 kWh batériou?

do 482 km

2. Ako rýchlo nabiješ Hyundai KONA Electric (verziu 64 kWh) vďaka rýchlonabíjaniu na 80 % kapacity pri nabíjaní na stanici 100 kW s jednosmerným prúdom?

54 minút

ZDROJ | Hyundai

Vďaka veľkej dávke šťastia si s nami a Hyundai KONA Electric užije plne nabitý deň B. Petrucha z Považskej Bystrice. Gratulujeme!

Za podporu súťaže a realizáciu výhry ďakujeme aj partnerovi súťaže spoločnosti Hyundai Motor Czech s.r.o., organizačná zložka Slovensko.

Ak ste nevyhrali, máme pre vás novú súťaž. Až do 10. januára 2019 hráme o štyri špičkové ceny v súťažnej ankete NAY TECHBOX roka 2018. Rozhodne sa zapojte, aj váš hlas bude dôležitý pri hodnotení najlepších z najlepších.

ZdrojHyundai

Komentáre k článku