VIDEO: Rozbalili sme Lenovo YOGA Tablet 2 Pro

EXKLUZÍVNE Otvorili se balenie nového 13,3-palcového tabletu so zabudovaným projektorom a JBL subwooferom. Ste zvedaví, aký je tablet, ktorý nás v redakcii mimoriadne zaujal?

Pozrite si: 
RECENZIA Lenovo Yoga Tablet 2 Pro s projektorom!

Len pred troma týždňami Lenovo odhalilo nádielku tabletov YOGA Tablet 2, pričom jeden z nich vynikal. A my ho máme už v redakcii. Nový Lenovo YOGA Tablet 2 Pro je nielen najväčším tabletom, aký si dnes môžete u nás kúpiť, ale má aj ďalšie vychytávky, vďaka ktorým patrí medzi výnimočné kúsky na trhu. Určite si pamätáte, keď sa projektor objavil v telefónoch…neuspel. Vo fotoaparátoch…neuspel. Ale v tablete, to je už iná káva, tu si myslíme, že má šancu na úspech. Práve taký tablet sme otvorili, Lenovo YOGA Tablet 2 Pro má totiž vstavaný projektor, ktorý dokáže zobraziť obsah tabletu na uhlopriečke až 50-palcov!

Lenovo YOGA Tablet 2 Pro projekcia

PREČÍTAJTE SI AJ:
Nové tablety Lenovo YOGA Tablet 2. Pro aj s projektorom!!!

Navyše novinka ponúka aj reproduktory s JBL subwooferom a unikátny výklopný stojan, vďaka ktorému si tablet zavesíte aj na stenu. Čo všetko sa nachádza v balení? Aké sú naše prvé dojmy z novinky? Pozrite si video nižšie z rozbalenia tabletu, ktorý práve dorazil na náš trh. Cena tabletu Lenovo Yoga Tablet 2 Pro je 509 € a vzhľadom na výbavu ju považujeme za mimoriadne priaznivú.

Lenovo YOGA Tablet 2 Pro projekcia

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku