Vianočný TECHBOX už v predaji a plný darčekov!

Vianoce sú pred dverami a v schránkach či novinových stánkoch už môžete oddnes nájsť nové číslo TECHBOXu, s množstvom tipov na darčeky! Na 100 stranách nájdete opäť výnimočné čítanie na dlhé večery s viac ako 150 produktmi, 12 témami, trojicou reportáží a 33 testami produktov. Môže byť?

TECHBOX 11-12/2012

Z nastoleného tempa nepoľavujeme a opäť prinášame 100 strán plných toho najlepšieho čítania. Medzi to najzaujímavejšie patria určite testy produktov. V tomto čísle ich nájdete presne 33! Čerešničkami na tejto veľkej torte sú ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Carbon, profesionálna lopatka Samsung GALAXY Note II či vypredávaný Apple iPhone 5! Ako jediní na Slovensku sme však vyskúšali aj prvé dva foťáky s OS Android od Nikonu a Samsungu! Ktorý je lepší? Pozreli sme sa však aj na 25-metrové domáce kino od Sony či prešli niekoľko stotisíc metrov v novom Peugeot 4008 a Honde Civic. Proste, nenudili sme sa a veríme, že sa nebudete ani vy!

TECHBOX 11-12/2012

Život a časopis TECHBOX ale nie sú len o produktoch, ktoré sa aj tak raz pokazia, ale i o témach, ktoré hýbu svetom. Pozreli sme sa preto na najnovší Windows 8 a jeho možnosti použitia na troch rôznych zariadeniach, položili si otázku, či stolné počítače pôjdu do zabudnutia a hlavne, vybrali sme pre vás až 37 tipov na vianočné darčeky! Jedným z nich je aj predplatné časopisu TECHBOX, ku ktorému teraz získate aj 4 špeciálne zľavové kupóny na produkty Fotolabu v hodnote až 23,30 €!

TECHBOX 11-12/2012

Ak sa vám máli, inšpiráciu na darčeky možno nájdete aj v reportáži z unikátnej výstavy HIGH END Slovakia 2012 či rozhovore o lahodných whiskey, z ktorých sme niekoľko i ochutnali. Aj toto je však len ochutnávka toho, čo vás v novom čísle časopisu TECHBOX čaká, preto zbehnite pozrieť do schránky alebo novinového stánku. Ak by ste nový TECHBOX nikde nenašli, stačí kliknúť na web a je váš len za 1,60 €

TECHBOX 11-12/2012

Vyhrajte Samsung GALAXY Note II

Podobne ako v minulom roku, aj tento rok naša redakcia vyhlásila unikátnu anketu TECHBOX roka. Pomôžte nám nájsť tie najlepšie produkty a operátora roku 2012, vyhrať môžete špičkový Samsung GALAXY Note II! Stačí zahlasovať za produkty a operátora, ktoré vás v tomto roku oslovili najviac a budete zaradení do žrebovania. Všetky informácie a hlasovací formulár nájdete na web stránke TECHBOXroka.sk.

TECHBOX 11-12/2012

Komentáre k článku