Vianočný TECHBOX Android Špeciál je už ZADARMO na stiahnutie!

15. dňom v mesiaci opäť pribudlo na svete niečo nové. Okrem množstva iných vecí sa objavilo nové vydanie bezplatného PDF časopisu o Androide – TECHBOX Android Špeciál 12/2013-1/2014, ktoré ako už býva zvykom prináša až 111 strán s unikátnym formátom pre smartfóny a tablety.  

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Reader.

 TECHBOX Android Špeciál

Presne pred rokom, v predvianočnom čase sme v redakcii vymýšľali, čo nové by sme našim čitateľom mohli ponúknuť. Vznikol tak unikátny PDF časopis o Androide, ktorý stačí stiahnuť a čítať. Žiadne objemné dáta, žiadne zoomovanie, pohybovanie krížom-krážom po bežnej A4 strane… TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore. Čítanie je bezproblémové tak po výške, ako aj po šírke displeja vďaka unikátnemu formátu 9:21. Časopis naviac prináša „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Na android.techbox.sk je už piate vydanie, ktoré ponúkne ešte viac pútavého obsahu na ešte viac stranách! Samozrejme je zadarmo a pre všetkých.

Stiahnite si unikátny a hlavne BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 12/2013-1/2014!

TECHBOX Android Špeciál 12/2013-1/2014

Vianočné vydanie TECHBOX Android Špeciál 12/2013-1/2014 je opäť plné toho najlepšieho, čo svet Android OS v poslednom období priniesol. Pozreli sme sa napríklad na najnovší Android 4.4, ale i na jeho prvý hardvér, teda Nexus 5. Zo smartfónov sme si preťukli obrovské HTC One max či vlajkové lode Sony Xperia Z1 v podrobnom teste a LG G2 s nezvyčajne umiestnenými tlačidlami. Rok 2013 končí a s ním aj výrazný nástup tabletov. Preto neprehliadnite tému Vyznajte sa v tabletoch a hybridoch, do budúcnosti sa vám (ak ešte nemáte tablet) tieto informácie určite zídu. Z Android tabletov sa môžete tešiť na testy Google Nexus 7, ASUS Fonepad Note FHD 6 či  Samsung GALAXY Note 10.1 (2014). Čerešničkou je pohľad na najnovší Lenovo Yoga Tablet 10, ale aj detský tablet Samsung GALAXY Tab 3 Kids! Vedeli ste, že so smartfónom sa dá ovládať aj foťák? Pozrite sa na momentálne najlepšiu aplikáciu, aká je na ovládanie fotoaparátu dostupná. Klobúk pred ňou dole! Neprehliadnite ani poradňu, v ktorej hľadáme najlepší Android smartfón a tiež ani 15 top hier na dlhé zimné večeri. Tým však Android Špeciál nekončí. 111 strán predsa nie je málo. Pre vás sú však úplne zadarmo, stačí kliknúť na android.TECHBOX.sk a nové vydanie 12/2013-1/2014 stiahnuť. Mimochodom, nezabudnite sa na android.TECHBOX.sk aj zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

 TECHBOX Android Špeciál 12/2013-1/2014

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku