Vianoce v Telekome. Vedeli ste že…?

Tohtoročné Vianoce v Telekome sa nesú v znamení rôznych bonusov, bohatej ponuky zariadení, ale aj veľkých dát. Je teda na každom z vás, čo si vyberie. Ak budete chcieť potešiť vaše deti s kartou Easy, môžete ich obdarovať novinkou Dáta na rok. Za jednorazový poplatok im môžete objednať jeden z dvojice balíkov, s ktorým budú mať dostatok dát po celý rok. Napríklad za 29 € získate počas roka celkovo 6 GB dát.

V ponuke zariadení sa opäť objavuje aj tradičný a úspešný koncept dvojičiek s dvomi smartfónmi Huawei, alebo kombináciou telefónu a tabletu tejto značky. Novinkou je robotický vysávač iRobot Roomba 965 za mimoriadne výhodných podmienok. Milovníci dobrej hudby či filmov môžu vo vianočnej akcii získať k paušálu balík StreamOn na dva mesiace zadarmo. Pozrite si to najzaujímavejšie z vianočnej ponuky Telekomu, ako aj ďalšie novinky operátora v číslach.

ZDROJ | PEXELS – free photo stock

48 GB

Telekom v mobilných hlasových paušáloch ÁNO L, ÁNO XL a ÁNO XXL podstatne navýšil objem mobilných dát. Avšak každému, kto si teraz aktivuje niektorý z tejto trojice paušálov, pridá aj Zázračný bonus v podobe 2 GB dát mesačne, ktoré budete dostávať počas 24 mesiacov. Za dva roky tak dostanete navyše ďalších 48 GB dát.

7 eur

Iba 7 € mesačne zaplatíte, ak si k mobilnému paušálu ÁNO XL vyberiete z bohatej ponuky zariadení horúcu novinku, robotický vysávač iRobot Roomba 965. V predajni zaň jednorazovo zaplatíte 19 €, takže nový robotický vysávač môžete mať celkovo len za 187 €. Ak chcete ušetriť ešte viac, môžete si iRobot Roomba 965 kúpiť cez e-shop operátora.

4 centy

V rámci ponuky hardvérových dvojičiek pre mobilné paušály ÁNO si k smartfónu Huawei P20 Lite môžete vybrať medzi telefónom Huawei Y6 2018 alebo tabletom Huawei MediaPad T3 10.0. Pri týchto kombináciách zariadení platíte štandardnú cenu len prvého, Huawei P20 Lite. Za druhé zariadenie zaplatíte iba symbolické 4 centy.

3x viac

Aj biznis zákazníci majú pri splnení určených podmienok možnosť získať bonus na nákup zariadení z ponuky operátora. Ak si však k mobilným službám v minimálnej hodnote 50 € bez DPH objednáte aj fixné a ICT služby od 30 € bez DPH, získate bonus vo výške trojnásobku fakturácie mobilných služieb (bez DPH).

ZDROJ | Nokia

877 Mbps

Popri vianočnej nádielke Telekomu, v ktorej získate napríklad dáta navyše či rôzne bonusy, sa operátor naďalej venuje rozširovaniu sieťovej kapacity svojej 4G LTE siete. Do pokrytia 4G+ pribudli ďalšie nové mestá, no čo je podstatné, bratislavská Petržalka, ako najvyťaženejšia lokalita na Slovensku, dostala rozšírenie kapacity až na 877 Mbps!

52 smartfónov

Najmodernejší spôsob uskutočňovania hovorov v sieti 4G LTE prostredníctvom technológie VoLTE podporuje v súčasnosti už 52 smartfónov. Navyše pribudla aj podpora modelov mimo ponuky Telekomu. Volanie cez VoLTE stojí pritom rovnako ako bežné hovory, dokonca vám takéto volanie nespotrebuje žiadne dáta. Bezplatná je aj aktivácia VoLTE.

ZdrojTelekom

Komentáre k článku