Vertikálna myš pre hráčov? Firma Trust predstavila unikátnu ergonomickú myš

ZDROJ | Trust Gaming

Konečne si už niekto uvedomil, že človek žije nielen pre svoju prácu. Spoločnosť Trust predstavila svoju revolučnú myš Trust Gaming GXT REXX, ktorá nie je určená účtovníkom, či grafikom, ale ľuďom, ktorí radi hrajú počítačové hry.

Kto často hráva na počítači, určite pozná na vlastnej koži, že už po niekoľkých hodinách dostáva nepríjemnú bolesť do zápästia a ramena. Spôsobuje to držanie myši v zlej polohe. Ergonomická vertikálna myš REXX zabraňuje namáhaniu svalov tak, že nechá zápästie a rameno v prirodzenej polohe.

Pozrite siVertikálna ergonomická myš od Logitechu sľubuje komfort pri práci

Môže sa to zdať čudné, ale herné zranenia nie sú neobvyklé ani v tomto virtuálnom športe. Tréner Sheep hovorí: „Nechcete riskovať svoju kariéru, pretože už nemôžete kvôli bolesti pokračovať v hre. To sa hráčom LoL (League of Legends) stalo už mnohokrát. Táto myš pomáha predĺžiť hru a zároveň vylepšiť svoj výkon na najvyššiu úroveň. Ak chcete zabrániť zraneniu z mnohohodinového hrania, mali by ste vertikálnu myš vyskúšať.“

ZDROJ | Trust Gaming

Vďaka zvislému dizajnu môžete hrať pohodlne aj celé hodiny.

Kolda, hráč League of Legends z tímu Unicorns of Love

Myš REXX sa zapája do USB portu. Je v nej špičkový optický senzor Pixart PMW3325DB a má presné ovládanie až do 10 000 DPI. REXX zaručuje maximálnu rýchlosť pohybu 254 cm za sekundu, čo by pri pohybe ruky predstavovalo akceleráciu s preťažením až 20 G. Na myši nájdeme 6 programovateľných tlačidiel, ktoré si môže hráč nastaviť podľa svojich požiadaviek.

Myš Trust Gaming GXT REXX sa začala predávať tento mesiac za prijateľnú sumu 38,99 eur.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku