Vegetables Sharks: kŕmenie žralokov zeleninou

Princíp hry je pomerne jednoduchý. Je potrebné nakŕmiť žralokov, ktorí sa preháňajú po obrazovke, hráč si však musí dávať pozor na to, aby žraloky jedli len zeleninu.

Vegetables Sharks Vegetables Sharks

V pomerne rýchlom slede sa žralok(y), ich počet závisí od levelu v ktorom sa nachádzate, začnú rútiť na sudy, ktoré ukrývajú rôzny obsah a úlohou hráča je rozhodnúť, čí má žralok obsah sudu zjesť, alebo sa mu vyhnúť. Tesne predtým ako sa žraloky na sudy vrhnú hráč na pár sekúnd vidí, čo sa v každom sude nachádza a podľa toho musí usmerniť žraloka. Teda, usmerniť, stačí na neho ťuknúť a tým mu otvoriť alebo zatvoriť tlamu, čím dáme pokyn, aby potravu v sude zjedol, alebo sa jej vyhol.

Vegetables Sharks Vegetables Sharks

Hra cibrí hlavne bystrosť a rýchle reflexy, pretože vo vyšších leveloch si musíte zapamätať viacerých sudov a stihnúť ťuknúť na viacerých žralokov v pomerne krátkom časovom limite.

Hra môže vhodne poslúžiť na skrátenie pár minút pri cestovaní do práce a podobne, nie je ale na nej nič, čo by vás vtiahlo do deja natoľko, aby ste sa k nej pravidelne vracali.

https://youtube.com/watch?v=tCVNBAA2VO0

Vegetables Sharks

Hodnotenie: 5/10

Veľkosť: 11 MB

Cena: 0,00€