Vďaka TAPS vám už zimné rukavice nebudú brániť v ovládaní smartfónu

ZDROJ | TAPS

Takmer každý nový smartfón už disponuje snímačom odtlačkov prstov buď na zadnej strane alebo integrovaný v tlačidle Home. S blížiacou sa zimou a s ňou spojeným obdobím šálov, čiapok a rukavíc môže byť takmer nemožné naďalej používať tento snímač vášho dotykového telefónu. KickStarter projekt TAPS ponúka jednoduché riešenie.

Princíp kanadského projektu, ktorý dosiahol už takmer požadovanú sumu na stránke KickStarter, spočíva na prilepení špeciálnej „nálepky“ na zimné alebo iné rukavice.

Vďaka podpore technológie napodobňujúcej skutočný palec či prst je možné bez problémov používať vaše Touch ID na iPhone alebo iPade. Podporované je taktiež ktorékoľvek zariadenie s dotykovou plochou a snímačom odtlačkov prstov.

TAPS
ZDROJ | KickStarter

Výrobca sľubuje jedinečnosť každej nálepky s cieľom zachovania maximálnej bezpečnosti zákazníkov používajúcich snímač odtlačku prsta na ich smartfóne či inom zariadení.

Pozrite siAirblock – modulárny dron z Kickstarteru prichádza

TAPS
ZDROJ | KickStarter

Dôraz je kladený tiež na flexibilný dizajn tvorený nanočasticami a na vodeodolnosť, ktorá sa javí užitočne v zimných mesiacoch spojených so snežením či dažďom.

TAPS
ZDROJ | KickStarter

Oblasť použitia je široká a v zásade v každom ročnom období sa nájde čas, kedy sú rukavice potrebné nielen v zlom počasí, ale aj počas športovej alebo inej aktivity.

Pozrite si13 smartfónov, ktoré by každý chcel nájsť pod stromčekom

TAPS
ZDROJ | KickStarter

Balíček štvorice TAPS kúpite už za 11 kanadských dolárov (necelých 8 eur) so zárukou doručenia pred Štedrým večerom. Ak ešte stále nie ste rozhodnutí, čo kúpiť súrodencom či rodičom pod stromček, možno práve táto drobnosť ich môže potešiť.

ZdrojTAPS

Komentáre k článku