Valentínske akcie u operátorov – dáta navyše, aj dvojičky zariadení

ZDROJ | Harry Shelton

Valentín je tu už o dva dni a ujsť si ho nenechajú ani slovenskí operátori. Pre svojich zákazníkov si prichystali špeciálne Valentínske akcie, do ktorých zahrnuli výhodnejší nákup zariadení, aj bezplatné dátové balíky navyše.

O2

Valentín v O2 sa nesie v znamení dvojičiek, konkrétne v podobe zariadení od Xiaomi. Od 8. februára do 21. februára si totiž môžete v O2 k vybraným paušálom zakúpiť dve Xiaomi zariadenia za cenu jedného. Pri kúpe smartfónu Xiaomi Mi 10T Pro tak môžete získať smartfón Xiaomi Redmi 9C a k smartfónu Xiaomi Redmi Note 9 Pro zas smartfón Xiaomi Redmi 9A.

Akcia platí do vypredania zásob a využiť ju môžete ako nový, ale aj existujúci zákazník k akémukoľvek O2 SMART Paušálu (okrem Bieleho SMART Paušálu) a O2 Dátam. Všetky detaily o tejto akcii nájdete na stránke O2.sk.

Orange

Dvojičky si na Valentína pripravil aj Orange, ten ich však vytvára z inteligentných hodiniek od Huawei. Pri aktivácii nového alebo predĺžení súčasného paušálu môžete od 3. do 14. februára k inteligentným hodinkám Huawei získať druhé s 50 % zľavou bez viazanosti.

Na výber sú tri varianty hodiniek – pánske Huawei Watch GT 2 Black za 210 eur, dámske Huawei Watch GT 2 Rose Gold 42mm za 239 eur a prémiovejšie Huawei Watch GT 2 Pro Black za 299 eur.

ZDROJ | Orange

Akcia platí pri aktivácii alebo predĺžení niektorého z rodiny paušálov Go (od paušálu Go 15 €. Viac informácií o Valentínskej akcii nájdete na webe Orange.sk.

Ponuka je dostupná pre tých, ktorí si na predajni alebo online predĺžia, alebo aktivujú niektorý z rodiny paušálov Go (od paušálu Go 15 €) alebo podpíšu dodatok s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov. V prípade kúpy prostredníctvom e-shopu alebo cez zákaznícku linku dostanete cez SMS zľavový kupón, ktorý je možné v ktorejkoľvek predajni vymeniť za druhé hodinky s 50 % zľavou.

Telekom

Telekom vás na Valentína poteší, ak využívate predplatnú kartu Easy alebo Predplatenka. K týmto kartám si totiž môžete počas nedele 14. februára 2021 bezplatne aktivovať denný balíček dát navyše.

Pozrite siKde všade majú slovenskí operátori pokrytie 5G sieťou?

K Easy karte budete týmto spôsobom získať 1 GB denný balík dát s platnosťou 24 hodín. Na rovnakú dobu si budete môcť k Predplatenke aktivovať počas nedele až 2 GB dát. Dáta sa bude dať aktivovať v aplikácii Telekom alebo web m.telekom.sk

Komentáre k článku