Valentínska verzia notebooku MSI Prestige 14 je… extrémne ružová

Ak sa vám ruže na Valentína zdajú otrepané, máme pre vás tip. Pozor, funguje, aj keď je vaša milovaná skutočná Barbie girl.

Spoločnosť MSI predstavila koncom roku 2019 novú generáciu radu Prestige s označením 14, čo odkazuje na uhlopriečku IPS displeju. Notebook má byť určený pre tvorcov obsahu a je vybavený Nvidia GeForce GTX 1650 Max Q a 4K displejom. O výkon sa stará 6-jadrový Intel Core i7 U series 10. generácie spolu s 16 GB pamäte RAM, nechýba Thunderbolt 3, čítačka odtlačkov prstov alebo čítačka microSD kariet. Úložný priestor je o veľkosti 512 GB na SSD disku.

ZDROJ | MSI

MSI sa rozhodli reagovať na blížiaci sa deň Sv. Valentína, teda sviatok všetkých zamilovaných, a vydali MSI Prestige 14 v Rose Pink edícii. Teda kompletne ružový. Ak by ste svojej milovanej chceli práve takýmto spôsobom vyznať lásku, rozhodne nebudete za žgrloša, pretože ružová edícia počíta aj tašku na notebook, myšku a kľúčenku. Všetko samozrejme dokonale zladené do ružova spolu s notebookom.

MSI Rose Pink Prestige 14 je už v predaji. Objednať sa dá cez newegg.com, kde vás notebook bude stáť 1 577,99 €, alebo cez Amazon.com, kde je v ponuke za 1 299,16 € + poštovné. Cena je teda takmer totožná s tou za bežne farebnú verziu.

Nejde o prvú reakciu na sviatok zamilovaných takouto formou. Spoločnosť Razer rovnakým spôsobom reagovala minulý rok, kedy do ružovej odeli ich notebook Blade Stealth spolu s myškou Basilisk, klávesnicou Huntsman, slúchadlami Kraken a mikrofónom Seiren X. MSI nekomunikuje Rose Pink edíciu ich notebooku Prestige 14 ako edíciu pre ženy, no podľa typu doplnkov je cieľová skupina pomerne jasná.

ZdrojMSI

Komentáre k článku