V rade Panasonic ALL Series pribudli nové repro systémy

Pred víkendom sme vám predstavili nový audio systém Panasonic SC-RS52 i vodeodolný Bluetooth reproduktor Panasonic SC-RB5. Dnes vám ukážeme štvoricu noviniek z domáceho radu Panasonic ALL Series repro systémov.

Panasonic SC-ALL6 03 Lifestyle
ZDROJ | Panasonic

Pozrite siPanasonic SC-RS52 je Hi-Fi systém, ktorý zaujme možnosťou nahrávania

Modely Panasonic SC-ALL05, SC-ALL6, SC-ALL7CD a SC-ALL9 sa vyznačujú elegantným, štýlovým vzhľadom a bohatými možnosťami konektivity. Všetky nové reproduktorové systémy sú vybavené Wi-Fi a Bluetooth.

Vďaka inteligentnej komunikačnej platforme Qualcomm AllPlay, ktorou tieto systémy disponujú, po pripojení k domácej Wi-Fi môžete použiť v ľubovoľnej miestnosti domu či bytu.

Panasonic SC-ALL7CD 03 Lifestyle
ZDROJ | Panasonic

Na ovládanie slúži mobilná aplikácia Panasonic Music Streaming pre Android alebo iOS, ktorá umožňuje streamovanie hudby z najrôznejších serverov a ďalších zdrojov (Spotify, Napster, Qualcomm AllPlay Radio a pod.).

Cez Wi-Fi môžete streamovať hudbu aj do akéhokoľvek iného zariadenia radu ALL series. Funkcia Bluetooth Re-streaming potom umožní posielať túto hudbu do všetkých pripojených reproduktorov ALL v domácnosti.

Pozrite siNový Bluetooth reproduktor od Panasonicu s odolnosťou voči vode

Model SC-ALL05 má vodotesné vyhotovenie a má vstavanú batériu so šesťhodinovou výdržou. Nemusíte sa báť používať ho napríklad aj v kúpeľni. Jeho hudobný výkon je 20 W a o zvukový výstup sa starajú dve membrány s veľkým frekvenčným rozsahom a dve pasívne membrány.

Panasonic SC-ALL05 03 Lifestyle
ZDROJ | Panasonic

Model reproduktorového systému SC-ALL6 tiež ponúka univerzálne využitie pri výkone 40 W. V každom reproduktore je dvojica výškových membrán a dva woofery v prevedení Double Layer. Kvalitu zvuku okrem iného zabezpečuje technológia Long Aero.

Ďalším je model SC-ALL7CD, ktorý zaujme prítomnosťou CD prehrávača, USB flashdisku či FM rádia. Navyše si hudbu môžete ukladať do internej pamäte s kapacitou 4 GB. SC-ALL7CD podporuje hudobné formáty FLAC (až 192 kHz / 24bit) alebo WAV (až 192 kHz / 24bit).

Zvukový výstup majú na strosti dve výškové membrány Dome Tweeters s frekvenciou 50 kHz a dve membrány Twisted Acoustic Port. Pevné šasi s technológiou High Rigidity zase tlmí nežiaduce vibrácie a skreslenie.

https://www.youtube.com/watch?v=oUtP2H0B57I

Systém SC-ALL9 ponúka výkon 80 W, pričom podporuje stereo formát 2.1. Tvoria ho dve výškové membrány a basové woofery v prevedení Double Layer Bamboo Cone a k tomu subwoofer Formed Mica, čomu sa istotne potešia náročnejší milovníci basov.

Samozrejmosťou je možnosť kombinovať SC-ALL9 s inými typmi z radu ALL Series, podpora viacerých formátov (MP3, AAC / WAV / FLAC / ALAC) a streaming z mnohých zdrojov a platforiem. SC-ALL9 môžete upevniť aj na stenu.

Panasonic SC-ALL9 03 Lifestyle
ZDROJ | Panasonic

Každý z týchto nových domácich audio systémov je zaujímavý a má svoje špecifikum. Hoci ich dostupnosť a cena zatiaľ neboli oficiálne zverejnené, verme, že sa ich čoskoro dočkáme aj na našom trhu.

https://www.youtube.com/watch?v=VG-TK213KcU

ZdrojPanasonic

Komentáre k článku