V-MODA prestavila referenčné slúchadlá s certifikáciou Hi-Res Audio

ZDROJ | v-moda.com

Slúchadlá M-200 sú určené pre profesionálov na editovanie, nahrávanie alebo komponovanie hudby.

Spoločnosť V-MODA predstavila slúchadlá M-200, prvé referenčné slúchadlá v portfóliu, určené do profesionálno štúdia. Slúchadlá sú vybavené 50 milimetrovými drivermi s neodýmiovými magnetmi a CCAW cievkami. Zvuk bol ladení v spoločnosti Roland a Japan Audio Society slúchadlám udelila certifikáciu Hi-Res Audio. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 5 – 40 000 Hz.

Pripojenie je pomocou jednostranného audio káblu so symetrickým zapojením, ktorý redukuje pomer signálu a šumu. V balení tiež nájdete spevnený kábel vybavený technológiou SpeakEasy s integrovaným mikrofónom na telefonovanie. Ušnice zabezpečujú prirodzené pasívne izolovanie od okolitého sluku. Káble majú zhodnú dĺžku 1 200 milimetrov.

ZDROJ | v-moda.com

Široký hlavový pás má lepšie rozložiť hmotnosť slúchadiel, čo by malo zaručiť komfortné používanie aj niekoľko hodín v kuse. Hlavový pás je pevný, no zároveň dostatočne flexibilný. Povrchový poťah ušníc je z PU kože, ktorá je odolná voči potu, odnímateľné ušnicové vankúše sú z magnetickej pamäťovej peny. Slúchadla majú hmotnosť 290 gramov.

ZDROJ | v-moda.com

V ponuke je viacero farebných variantov chrbtov ušníc, možná je ich personalizácia gravírovaním. Súčasťou balenia je puzdro M-200 Exoskeleton, ktoré ponúka pomerne štedrý priestor na príslušenstvo. Vybavené je tiež karabínovou sponou. Kĺb CligFold umožňuje skladať slúchadlá do puzdra na plocho. Cena je podla stránky výrobcu 350 EUR.

Zdrojv-moda.com

Komentáre k článku