V-Moda Crossfade M-100 Master potešia najmä profesionálov

Taliansky dizajna a japonská precíznosť sa stretli v najnovšom modeli slúchadiel Crossfade M-100. Tie majú prívlastok Master.

recenziaVyskúšali sme najlepšie dostupné slúchadlá pre milovníkov hudby, V-Moda M-100

V-Moda svoj model slúchadiel Crossfade M-100 právom označuje za ikonický. Nie je preto prekvapením, že na ňom ďalej stavia. Tentokrát sa spoločnosť rozhodla zacieliť na profesionálnu cieľovú skupinu a ponúka V-Moda Crossfade M-100 Master pre DJov, producentov a streamerov.

ZDROJ | v-moda

Od pôvodného talianskeho dizajnu sa nový model neodklonil. Použité materiály sú vegánske a niektoré prvky vyrábané ručne. Rovnako aj v prípade novinky je v ponuke možnosť vizuálnej personalizácie slúchadiel.

ZDROJ | v-moda

Prívlastok Master si slúchadla zaslúžia vďaka zvuku. O ten sa v plnom rozsahu starali inžinieri z japonskej spoločnosti Roland, ktorá v roku 2016 kúpila majoritný podiel vo V-Moda. V procese ladenia zvuku dal Roland priestor vyhláseným producentom, DJom alebo tiež uznávaným audiofilom.

ZDROJ | v-moda

V-Moda Crossfade M-100 Master ponúkajú 50 milimetrové drivery s dvojitou membránou, ktoré sú vylepšené japonskou CCAW cievkou. Vďaka tomu získali slúchadlá certifikáciu Hi-Res Audiou od Japan Audio Society.

ZDROJ | v-moda

Nie len zvuk, ale aj komfort nosenia sa stará o zážitok. Ten zabezpečujú vankúše náušníkov s pamäťovou penou a cezhlavový pás SteelFlex, ktorý je navrhnutý tak, aby vás na hlave netlačil. Nechýba pánt CliqFold zabezpečujúci správny uhol medzi náušníkmi a hlavovým pásom. Zároveň tiež umožní zložiť slúchadlá do cestovného púzdra. Kombinácia konštrukčných riešení má zároveň prirodzene izolovať od okolitých ruchov a zvukov. Slúchadlá majú hmotnosť 290 gramov.

Súčasťou balenia je jednotlačidlový kábel SpeakEasy s aramidovým vláknom a integrovaným profesionálnym mikrofónom, tiež audio kábel Extended SharePlay Audio Cable.

Slúchadlá V-Moda Crossfade M-100 Master budú vo farbe Matte Black za cenu 249,00 €.

 

Zdrojv-moda.com,engadget.com

Komentáre k článku