V autobusoch Slovak Lines do Viedne zaplatíte bezkontaktne kartou

ZDROJ | Slovak Lines

Ak pomerne často cestujete na letisko Schwechat alebo do Viedne, v autobusoch dopravcu Slovak Lines budete môcť využívať novinku, ktorá urýchli a zjednoduší cestovanie.

Pozrite siNa čerpacích staniciach Shell zaplatíte za palivo mobilom

Nákup cestovných lístkov na autobusy dopravcu Slovak Lines zjednodušia bezkontaktné platby kartou. Táto novinka je spoločným projektom dopravcu a spoločností ČSOB, TransData a MasterCard.

ZDROJ | Slovak Lines

Platobné terminály sú umiestnené v autobusoch premávajúcich na linke smerujúcej na letisko Schwechat a do Viedne z autobusovej stanice Mlynské nivy. Platby je možné uskutočniť kartou MasterCard, ale aj VISA kartou. Pri bezkontaktnej platbe je možné platiť sumy do 20 eur bez zadávania PIN kódu.

Pozrite siOrange sa stáva vo Francúzsku bankou a bude mať aj vlastnú Siri

Autobusy na linke Bratislava – Viedeň premávajú každý deň, každú hodinu od 4:00 do 20:00 (plus 9:30, 15:30 a 22:00) z autobusovej stanice Mlynské nivy (z Viedne od 6:00 do 23:30). Cestujúcich vozia na medzinárodné letisko Schwechat alebo priamo do centra hlavného mesta Rakúska.

ZDROJ | Slovak Lines

Pozrite siPlatby slnečnými okuliarmi sú reálne vďaka firme Visa

Cena lístka zahŕňa občerstvenie (minerálka a snack), dennú tlač a časopisy, príručnú batožinu a 2 ks cestovnej batožiny bez poplatku s nadštandardným poistením až do tisíc eur. Štandardné cestovné stojí 5 eur, za obojsmerný lístok zaplatíte 8 eur.

ZdrojSlovak Lines - tlačová správa

Komentáre k článku