V 4ke si už kúpite nový mobil aj na paušál, s bonusom až do výšky 210 €

ZDROJ | Motorola

Operátor 4ka začína konkurovať zvyšnej telekomunikačnej trojici na našom trhu už aj v oblasti predaja dotovaných zariadení k mobilným paušálom. K paušálom SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA na faktúru ponúkne štedrý bonus.

Výber nového telefónu priamo z ponuky mobilného operátora spolu s novým paušálom je bežná prax, u operátora 4ka však doteraz táto možnosť chýbala. Ako upozorňuje portál Živé.sk, to sa teraz mení. Operátor začal ponúkať možnosť kúpy nového zariadenia spolu s paušálom, pričom do prvotnej ponuky zaradil 23 zariadení vrátane vlajkových modelov značiek Apple, Huawei či Xiaomi a dvoch tabletov.

ZDROJ | 4ka

Nový telefón s Bonusom na nákup si môžete vybrať pri kúpe paušálu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA cez e-shop. Výška Bonusu závisí od typu paušálu a počtu mesačných poplatkov za telefón. Konečnú výšku uvidíte aj v mesačnej faktúre pod položkou Bonus na telefón.

ZDROJ | 4ka

Bonusy na nákup sa pohybujú od 36 v prípade paušálu SLOBODA 100+ pri 12 mesačných platbách, až po 210 eur v prípade paušálu SLOBODA NEKONEČNO+ a 30 mesačných platbách. Bonus na telefón automaticky znižuje mesačnú splátku, napr. pri výbere modelu iPhone SE (2020) a paušálu SLOBODA NEKONEČNO+ z pôvodných 42,25 € na 35,25 €.

Pozrite siTelekom zrýchľuje Magio Internet, predstavil nové portfólio

Ako operátor uvádza v sekcii Často kladené otázky, telefón bude aj pri uplatnení Bonusu možné vyplatiť predčasne. V takom prípade sa do poslednej mesačnej faktúry pripíše zostatková cena nezaplatených platieb za telefón.

Medzi jednotlivými paušálmi SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA bude možné prechádzať, zmení sa len výška bonusu. Pokiaľ si však zvolíte iný, ako uvedený paušál, o bonus môžete prísť. Operátor si tieto paušály pre zavedenie bonusu vybral kvôli jeho primárnej orientácii na mobilné dáta.

Aktualizácia: Operátor 4ka zároveň uvádza do ponuky aj novú akciu, počas ktorej si môžete vyskúšať ktorýkoľvek nový paušál prvý mesiac iba za 4 eurá. Ponuka platí pre každého, kto si do 31.10.2021 kúpi novú SIM kartu alebo požiada o prenos čísla cez e-shop 4ka.sk a zároveň si z ponuky vyberie jeden z nových paušálov SLOBODA, SLOBODA+ či SLOBODA DÁTA.

Zdroj4ka

Komentáre k článku