Užite si skutočné 3D

Vyberáte si nový televízor? Chcete zažiť skutočné moderné 3D kino priamo u vás doma? Chcete byť trendy? Máme pre vás tip – nové modely televízorov LG CINEMA 3D 2012 sú nielen skvelé televízory, ale i high-tech ultraštíhle dizajnové doplnky pre vašu obývačku.

LG 3D TV

Ak 3D, tak jedine od LG!

Nie je 3D ako 3D. Technológia 3D od LG, používaná aj v tých najmodernejších 3D kinách, totiž funguje prostredníctvom pohodlných polarizačných okuliarov. Na 3D obraz sa tak môžete pozerať z rôznych uhlov, nemusíte sedieť len pred televízorom. Navyše si môžete vaše ľahké a dizajnové 3D okuliare LG zobrať so sebou aj do akéhokoľvek 3D kina. Nebudete si musieť 3D okuliare v kine zapožičať či kupovať. 

Ak sa obávate, že 3D televízor môže poškodiť váš zrak, potešíme vás. S LG vám nič nehrozí. Totiž 3D technológia, ktorá je použitá v televízoroch LG CINEMA 3D, nespôsobuje žiadne blikanie, tak ako je tomu pri bežných 3D technológiách s aktívnymi okuliarmi. Technológia LG je preto absolútne bezpečná, nenamáha oči a poskytuje jasný, ostrý 3D obraz bez rozmazania a pocitu závratov alebo únavy. O kvalite 3D technológie LG svedčí aj certifikát od prestížnej Európskej očnej kliniky LEXUM, ktorá potvrdzuje, že polarizačná 3D technológia LG CINEMA 3D je pre ľudské oko a vnímanie absolútne bezriziková a bezpečná.

LG 3D TV

 

Vylepšená konverzia z 2D na 3D

Ak si myslíte, že po kúpe 3D televízora LG budete smutní z minimálne dostupného 3D obsahu (3D filmy, 3D vysielanie…), opäť vás potešíme. LG má ešte lepšiu konverziu, alebo inak povedané transformáciu obrazu z 2D na 3D, a tak môžete sledovať aj klasické televízne vysielanie s nádherným 3D efektom. Vyskúšajte vašim deťom ukázať ich obľúbený animovaný seriál v 3D, a uvidíte, že ten rozdiel s nadšením ocenia. Prispôsobiteľnou hĺbkou 3D efektu si sami môžete zvoliť, aké 3D vám najviac vyhovuje.

LG 3D konverzia

Objavte LG Smart TV

Televízory už dávno nie sú len o sledovaní TV vysielania či o prehrávaní DVD/Blu-ray. Televízory sú Smart. LG CINEMA 3D TV dokážete prostredníctvom Wi-Fi pripojiť k domácej sieti a jednoducho surfovať na internete či prehrávať multimédiá z vášho počítača alebo sieťových diskov. Samozrejmosťou je aj USB vstup. Navyše s funkciou Smartshare si môžete prehrávať obraz z televízora na vašom smartfóne s iOS alebo OS Android. Funguje to i naopak, obrázky, videá či akýkoľvek multimediálny obsah môžete v reálnom čase prehrávať zo smartfónu na televízore.

LG 3D TV

Nové LG Smart TV sú navyše trikrát rýchlejšie. A nielen to, každý člen rodiny si môže vytvoriť vlastné hlavné menu so svojimi najobľúbenejšími aplikáciami. Novinkou je aj možnosť minimalizovať TV vysielanie do menšieho okna, čo sa hodí napríklad na surfovanie na internete počas reklám. LG Smart TV umožňuje uložiť až 15 najobľúbenejších web stránok, pričom nechýba plná podpora Flash (verzia 10.1), vďaka čomu si na internete prehráte aj videá. Taktiež pribudol magický ovládač, s ktorým môžete ešte pohodlnejšie ovládať nielen televízor, ale i spomínané prehrávanie videí a surfovanie na internete. K dispozícii je trojica režimov: Kurzor – stačí ukázať a kliknúť, Gesto – jednoduchými gestami môžete zadávať rôzne príkazy alebo prepínať medzi TV stanicami, Koliečko – umožňuje posúvať kurzorom v ponuke hore a dole, ako pri počítačovej myši.

Viac informácií o nových LG CINEMA 3D TV nájdete na www.lge.sk

 

 

Komentáre k článku