Užite si bezstarostné leto s O2

ZDROJ | Incipio

Leto je už tu a s ním prišlo obdobie dovoleniek. Preto vám ponúkneme zopár „letných nevyhnutností“, ktoré vám zabezpečia bezstarostný oddych doma či v zahraničí.

Ničnerobenie na pláži v Chorvátsku? Lezenie po rakúskych horách? Ochutnávka vín v Taliansku či romantika v Paríži? Od polovice júna sa už všade cítite úplne ako doma!

O2 Roamingové tipy

Podmienky komunikácie ako doma platia pre krajiny EÚ, Nórsko, Island a Lichtenštajnsko, nie však pre Švajciarsko, Bosnu a Hercegovinu, Srbsko, Macedónsko či Turecko.

  • V prípade O2 Paušálov platí, že ceny volaní a SMS správ sú od polovice júna vďaka regulácii Európskej únie ako doma.
  • Rovnako v prípade dát môžete celý dátový balíček presurfovať na dovolenke v krajinách Európskej únie.
  • Pred cestou si nezabudnite preveriť, kto je roamingovým partnerom vášho operátora v zahraničí a či poskytuje vami požadované služby.
  • Nezabudnite na pitný režim a opaľovací krém.

Vyberte si najvhodnejší paušál

More času

v minulom článku sme vám predstavili novú predplatenú kartu O2 Voľnosť, s ktorou za hovor do všetkých sietí zaplatíte len 10 centov, pričom volať môžete až celú hodinu. Spolu s voľnosťou však prichádza aj more času, more možností a príležitostí, ktoré môžete využiť.

ZDROJ | O2

A v tomto duchu je aj nová humorne ladená kampaň na O2 Volnosť, kde známe maňušky vystriedal uškatec Tóno. Páči sa vám?

https://www.youtube.com/watch?v=6G7obm_QIGo

O2 Cestovná poistka

Cestujete do zahraničia a nechce sa vám zakaždým riešiť cestovné poistenie? Tak teraz vás určite potešíme. O2 má inteligentné cestovné poistenie, ktoré sa automaticky zapne, ked váš telefón príde do roamingu a pri návrate domov sa opät vypne.

ZDROJ | O2

Za aktiváciu novinky neplatíte a môžete si vybrať jeden z dvoch variantov tejto unikátnej služby. S O2 Cestovná poistka pre mňa zaplatíte 2 EUR/deň, pričom s O2 Cestovná poistka pre rodinu zaplatíte 3 EUR/deň za vašu rodinu, a to s neobmedzeným počtom detí do 18 rokov. Službu O2 Cestovná poistka poskytuje O2 v spolupráci s poisťovňou Maxima a non-stop asistenčnou službou AXA Assistance.

ODMENA ZA NÁVŠTEVU TATIER

Nechce sa vám chodiť ďaleko do sveta, ale radšej volíte objavovanie krás Slovenska? V tom prípade pozor. O2 v spolupráci s Tatry Mountain Resorts a.s. rozširuje svoje Extra výhody a vďaka spoznávaniu Tatier môžete každý týždeň vyhrať atraktívne ceny.

ZDROJ | O2

Zapojiť sa do sútaže je jednoduché. Po stiahnutí aplikácie O2 Extra Výhody (Android, iOS) stačí kliknúť na Extra výhodnú turistiku a vybrať si miesto, na ktorom sa v Nízkych či Vysokých Tatrách práve nachádzate. Po označení svojej polohy ste okamžite zaradení do sútaže.

ZDROJ | O2

Sútaž prebieha v 10 týždnových kolách a skončí 3. septembra 2017. Viac informácií o súťaži nájdete na stránke www.extravyhody.o2.sk.

ZdrojO2

Komentáre k článku